کد خبر : 1898184 | 10 فروردين 1402 ساعت 11:41 | 29.8K بازدید | 5 دیدگاه

واکنش های متناقض؛

بی‌تفاوتی 14 ستاره بایرن به اخراج ناگلزمان

ستاره‌های بایرن واکنش های متناقضی به جدایی یولیان ناگلزمان از این تیم داشتند.

بی‌تفاوتی 14 ستاره بایرن به اخراج ناگلزمان

به گزارش "ورزش سه"، چند روز پیش یولیان ناگلزمان از هدایت بایرن مونیخ برکنار شد و‌ در ادامه توماس توخل جای او را گرفت. حالا برخی ستاره‌های بایرن به شکل عمومی در این باره اظهار نظر‌ کرده اند.

لئون گورتزکا: "من احتمالاً او را بیشتر از خانواده ام می‌دیدم. وقتی چنین فردی ناگهان دیگر آنجا نیست، البته که در ابتدا یک شوک است."
او‌ همچنین در اینستاگرام خود نوشت: "از همکاری که همیشه با اعتماد و انرژی متقابل رفتار می‌کرد، بسیار متشکرم. تو آدم و مربی بزرگی هستی."

یوشوا کیمیش که شاید مورد اعتمادترین بازیکن ناگلزمان بود در این باره گفت:"تغییر مربی همیشه ناامید کننده است زیرا به این معنی است که ما بازیکنان شکست خورده‌ای داریم."

ماتیس دی‌لیخت:" پیامی به او فرستادم تا از وی به خاطر همه چیزهایی که به من یاد داد تشکر کنم. تا حدی به لطف او، در چند ماه گذشته گام‌های مهمی در پیشرفت خود برداشتم."

یوسیپ استانیسیچ:"فکر می کنم مایه شرمساری است زیرا ناگلزمان مربی‌ای بود که به من این فرصت را داد تا خودم را در بالاترین سطح نشان دهم. برای او آرزوی موفقیت دارم. آینده همه خوشبختی جهان است."

اما لروی سانه، ژائو کانسلو، دایو اوپامکانو، جمال موسیالا، بنجامین پاوارد و توماس مولر به شکل متفاوتی با این موضوع برخورد کردند. مولر نوشت: "یولیان ناگلزمان عزیز از تعهد شما و تیمتان متشکرم. با آرزوی موفقیت و به زودی می‌بینمت."
جمال موسیالا: "با تشکر از شما و آرزوی بهترین‌ها برای آینده‌ات."

در این بین 14 نفر از 24 ستاره بایرن علنا صحبت نکردند; مانوئل نویر، سادیو مانه، سرژ گنابری، رایان گراونبرخ، یان زومر، اسون اولرایش، لوکاس هرناندز، آلفونسو دیویس، دالی بلیند، نصیر مزراوی، بونا سار، کینگزلی کومان، ماتیس تل و اریک ماکسیم چوپوموتینگ

دیدگاهها