کد خبر : 1898188 | 10 فروردين 1402 ساعت 11:58 | 35.1K بازدید | 14 دیدگاه

ماریو کمپس:

مسی برای حضور در جام جهانی باید در پاریس بماند

ماریو کمپس، اسطوره فوتبال آرژانتین، به لیونل مسی توصیه کرد برای بالا بردن شانس حضور در جام جهانی قرارداد خود را با پاری‌سن‌ژرمن تمدید کند.

مسی برای حضور در جام جهانی باید در پاریس بماند

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد لیونل مسی با پاری‌سن‌ژرمن در انتهای فصل جاری به پایان می رسد و با وجود تمایل بالای باشگاه فرانسوی برای ادامه همکاری، مذاکرات دو طرف برای تمدید هنوز به نتیجه ختم نشده است. خوره کمپس، اسطوره فوتبال آرژانتین، معقتد است که لیونل مسی می‌تواند با تمدید قرارداد خود شانس حضور در جام جهانی بعدی را داشته باشد.

کمپس که در سال 1978 با تیم ملی آرژانتین قهرمان جام جهانی شد در رابطه با شرایط کنونی لیونل مسی گفت: "اگر او (مسی) می‌خواهد در جام جهانی 2026 بازی کند به نظرم ادامه حضور در فرانسه می تواند بسیار خوب باشد. او می تواند با ادامه حضور در لیگ قهرمانان و لیگ یک فرانسه طی سه سال آتی آمادگی خود را حفظ کند. مسی همچنین می تواند در مرحله انتخابی مسابقات هم به آرژانتین کمک کند."

1836935

ملی‌پوش سال‌های دور فوتبال آرژانتین افزود: "او توانایی این کار را دارد. چیزی که در مورد مسی همیشه صدق می‌کند این است که هر کاری که بخواهد می‌تواند در زمین انجام دهد. اگر بتواند با همین ذهنیت برنده پیش برود این روند ادامه خواهد داشت. مسی  در سال 2022 برای پاری‌سن‌ژرمن  به این شکل بازی نمی‌کرد اما با همان پای چپی که دارد می‌تواند هر کاری که بخواهد انجام دهد."

لیونل مسی علاوه بر گزینه تمدید با پاری‌سن‌ژرمن، گزینه‌های دیگری هم برای آینده پیش روی خود می‌بیند. بازگشت به بارسلونا یک گزینه هیجان انگیز است و شایعاتی مبنی بر احتمال حضور این ستاره در فوتبال امریکا یا عربستان نیز به گوش می‌رسد.

1836936

دیدگاهها