کد خبر : 1898258 | 10 فروردين 1402 ساعت 21:30 | 32.5K بازدید | 12 دیدگاه

خشم مدیران برنامه‌های ستاره بارسا از گزارش‌ها علیه گاوی

رسانه‌های مادریدی اعتبار گاوی را هدف گرفته‌اند!

مدیران برنامه‌‌های گاوی، ستاره بارسا، گزارش‌های اخیر درباره رفتارهای نامناسب این ستاره جوان را تکذیب کرده و آن را تلاش رسانه‌های مادریدی برای لکه‌دار کردن نام او خواندند.

رسانه‌های مادریدی اعتبار گاوی را هدف گرفته‌اند!

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای گذشته گزارش‌هایی در برخی رسانه‌های اسپانیایی منتشر شد که مدعی بود کادر فنی تیم ملی اسپانیا از رفتارهای گاوی در اردوی لاروخا ناراضی هستند. مدیران برنامه‌های این ستاره جوان بارسا به این شایعات پاسخ داده و می‌گویند این گزارش‌ها پروپاگاندایی از طرف رسانه‌های مادریدی برای ضربه زدن به بازیکن بارسا است.

1837056

گاوی توسط لوئیس دلافوئنته، سرمربی جدید اسپانیا، برای دیدارهای اخیر این تیم در انتخابی یورو 2024 دعوت شد و در دو بازی مقابل نروژ و اسکاتلند بازی کرد. موج گزارش‌ها علیه گاوی از همین زمان آغاز شد. برای نمونه سایت رلوو دیروز مدعی شد رفتار گاوی در اردوی لاروخا باعث عصبانیت کادر فنی تیم ملی اسپانیا شده است.

در این گزارش به عنوان نمونه اشاره شده است که گاوی پیش از بازی با نروژ حاضر به حضور در دیدار با هواداران اسپانیایی و امضا دادن به آنها نشده است. او از جمله بازیکنانی بوده که به عنوان نماینده تیم ملی برای این برنامه انتخاب شده بود. رلوو می‌گوید گاوی به بهانه سردرد در مراسم شرکت نکرد و باعث ناراحتی کادر فنی، هم‌تیمی‌هایش و فدراسیون فوتبال اسپانیا شد.

1837057

این گزارشها نزدیکان گاوی را عصبانی کرده است. امروز رادیو کادنا کوپه به نقل از نزدیکان این ستاره جوان بارسا مدعی شد که موج رسانه‌ای اخیر علیه گاوی برنامه‌ای است از طرف رسانه‌های مادریدی که هدفی جز لکه‌دار کردن اسم گاوی ندارد.

دیدگاهها