کد خبر : 1898278 | 10 فروردين 1402 ساعت 22:30 | 25K بازدید | 4 دیدگاه

پاس گلی که از گل قشنگ‌تر بود

آتش بازی در استانبول، نادری ستاره شد

محمد نادری، مدافع ایرانی تیم آلتای ستاره امشب تیمش در جریان پیروزی 4-2 مقابل ارزروم بود.

آتش بازی در استانبول، نادری ستاره شد

به گزارش "ورزش سه"، تیم آلتای در یکی از بازی‌های هفته بیست و هشتم لیگ یک فوتبال ترکیه موفق شد حریف خود ارزروم اسپور را با نتیجه 4-2 شکست داده و دو شکست متوالی اخیر خود را جبران کند. محمد نادری، مدافع ایرانی تیم آلتای با یک گل و یک پاس گل ستاره اول این دیدار بود.
 
آلتای که طی دو هفته اخیر متحمل دو شکست 3-1 شده بود برای فرار از بحران و سقوط به منطقه خطر چاره ای جز کسب برد در بازی خانگی امشب نداشت. محمد نادری شروع کننده پروژه موفقیت آمیز تیمش بود و در دقیقه 5 گل اول را وارد دروازه میهمان کرد.

1837115
نادری روی کرنر ارسالی از سمت راست با یک جایگیری عالی در گوشه سمت چپ محوطه جریمه صاحب توپ شد و بلافاصله با یک شوت پای چپ مهلک در حالی دروازه ارزروم را باز کرد که علاوه بر دروازه بان، دو مدافع حریف نیز روی خط دروازه نهایت تلاش خود را به کار بردند که مانع از گل شدن توپ شوند.

1837112

 ارزروم در ادامه بازی خیلی زود توانست بازی را به تساوی بکشاند اما آلتای هدفی جز برد نداشت و در شروع نیمه دوم گل دوم را زد؛ گلی که دوباره با پاسخ سریع میهمان همراه شد ولی آلتای در دقیقه 78 از روی نقطه پنالتی به گل سوم هم دست یافت. اینجا بود که محمد نادری دوباره وارد عمل شده و با ساخته و پرداخته کردن گل چهارم، مانع از جبران نتیجه برای سومین بار شد.

1837116
88 دقیقه از بازی گذشته بود و در شرایطی که ارزروم برای فرار از شکست، چهره ای سرتاسر تهاجمی به خود گرفته بود محمد نادری در میانه میدان صاحب توپ شد و با یک حرکت بسیار زیبا یک مدافع حریف را دریبل کرده و توپ را به مارکو لوپز رساند تا این بازیکن با ضربه ای چیپ دروازه حریف را باز کند البته برادر هافبک سابق تراکتور (فلاویو) که خود نیز سابقه بازی در نفت تهران را دارد بدشانس بود که این ضربه زیبایش بعد از برخورد به بازیکن حریف گل شد تا یک گل به خودی را شاهد باشیم.

1837113
 محمد نادری در لحظه ای که صاحب توپ شد مثل یک هافبک وسط تکنیکی و با تسلط بالا مسیر دروازه را در پیش گرفت و در حالی که یک مدافع حریف را مقابل خود می‌دید با یک توی سر توپ ماهرانه او را از صحنه بازی محو کرده و یک پاس دقیق به لوپز داد تا در ادامه گل چهارم میزبان را شاهد باشیم که برد آلتای را تضمین کرده و منجر به پیروزی 4-2 این تیم شد.
 آلتای که فصل گذشته به لیگ یک ترکیه سقوط کرد تا پایان هفته بیست و هشتم این مسابقات با 33 امتیاز در مکان دوازدهم جدول رده بندی حضور دارد و با توجه به شرایط موجود باید رویای صعود دوباره به سوپر لیگ را از فصل آینده دنبال کند.

1837114

دیدگاهها