کد خبر : 1898285 | 10 فروردين 1402 ساعت 23:09 | 45.5K بازدید | 10 دیدگاه

بدن آنها مثل پیشکسوتان شده است؛

حرف‌های تند و باورنکردنی اشکش علیه نفتی‌ها!

اولین مصاحبه تند سال با اظهارات طوفانی ابراهیم اشکش، سرمربی نفت مسجدسلیمان رقم خورد.

حرف‌های تند و باورنکردنی اشکش علیه نفتی‌ها!

به گزارش "ورزش سه"، ابراهیم اشکش سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پس از بازی با تراکتور که با شکست پنج گله این تیم همراه بود، اظهاراتی تند و طوفانی علیه بازیکنانش انجام داد و آنها را متهم به «اعتصاب بی مورد» کرد و گفت که شرکت نفت حمایت خوبی از این تیم داشته است.

* تیم غیر حرفه‌ای همین است
تفاوت تیمی که رفتار حرفه ای دارد با تیمی که رفتار حرفه ای ندارد همین است. تیمی که بعد از بازی با گل گهر در ۲۰ اسفند تمرین نکرده به نوعی رکورد اعتصاب را در لیگ شکسته  و ۶ مرتبه اعتصاب‌های پی در پی شده است. فوتبالیست وقتی آماده نباشد نمی‌تواند تاکتیک و حتی تکنیک خود را بروز بدهد. امروز مشاهده کردید که بازیکنان می خواستند فوتبال بازی کنند اما  بدن اجازه نمی داد. تیمی که حرفه ای کار می‌کند مقابل تیم ما که بی مسئولیتی در تیم ما زیاد شده است، چنین می‌شود.

ویدئو: 276326

* بازیکنان ما تمرین درست نکردند
بازیکنان ما ۵۰ درصد از مبلغ قرارداد خود را گرفته که پول کمی هم نیست اما رفتارهای به دور از  حرفه ای گری بازیکنان، اعتصاب‌های بی مورد که در تمام زمان مربیان انجام می‌شد و اعتصاب‌های اخیر که انجام شد. پنجم برای این بازی تمرین کردیم . من به شهرم عرق دارم و خیلی از مربیان می خواستند بیایند اما نیامدند اما من ابرویم را وسط گذاشتم تا کار کنم برای شهرم اما متاسفانه بازیکنان تمرین درست نکردند و بدن شان جواب نمی‌دهد. من مربی می‌خواهم از بازیکن بازی بگیرم اما بدن بازیکن جواب نمی‌دهد و به نظرم ما چوب رفتار  اماتور برخی بازیکنان را می خوریم. باشگاه نفت مسجدسلیمان یا شرکت نفت جنوب برای این تیم کم نگذاشتند اکثر تیم ها پول شان را دیر و زود می گیرند.

* تیم ما رکورددار اعتصاب است
بازیکنان اول با آبروی خودشان بازی می‌کنند و دوم با آبروی تیم و شهر بازی می کنند و بدن جواب نمی دهد و هر چقدر هم بخواهد زور بزند نمی تواند. فوتبال این نیست که بازیکن برود بخورد و بخوابد و بگوید پولم را بدهید و بعد این حاصلش می شود نتیجه باید اسفناک تر و بدتر هم رقم می خورد. رفتار خوبی نبود این حاصل دسترنج اعتصاب های بی مورد بود. تیمی که ته جدول است نباید بگوید پولم را بدهید. ۵۰ درصد پولش را گرفته است. بازیکن ما به جای اینکه بازی کند پایش را می‌گیرد و بیرون می‌آید و بازیکنان رفتار بدی با خودشان کردند این رفتار به خودشان لطمه زده است. بین آنها آدم‌های شریفی هستند. فوتبالیست نان بدنش را می خورد و وقتی بدن ندارد نمی تواند بازی کند. برای این رفتار متاسفم اما مردم بدانند که من اشکش یا هر مربی دیگر چه می‌خواهد بکند با این بازیکنان که در سه ماه گذشته بیشتر اعتصاب کرده نه تمرین.

1837140

* نقی زاده 38 ساله وقعیت بهتری دارد
این نتایج درخور شان تیم نفت نیست اما چه کنیم که گیر افتادیم ولی حداقل کار این است که بیشتر به جوانان بازی بدهم ولی بدن بازیکنان جوان عقب تر از بازیکنان دیگر است. نقی زاده با ۳۸ سال سن بدنش بهتر از سایر بازیکنان است و بهتر بازی می کند و برای این رفتارها متاسفم. باشگاه و شرکت نفت از این تیم خوب حمایت کرده است.  برخی می‌خواستند مسجدسلیمان هراسی بکنند اما اینگونه نیست برخی مشکلات عدیده دارند و نان به معنای واقعی ندارند بخورند ولی نتایج تیم را دنبال می‌کنند. بازیکنان پولشان را می ‌یرند آن‌ها در دوران مربیان مختلف چنین رفتاری کردند که خارج از حرفه ای باید برطرف شود خیلی از تیم های در کورس هستند ۵۰ تا ۶۰ درصد پول داده اند و باشگاه نفت مسجدسلیمان هم خوب پول داده است اما منشا این مسایل جاهای مختلف بوده است.

* این بدن، بدن پیشکسوتان است!
من در استقلال ملاثانی با اینکه پول آنچنانی نبود بازیکنان یک جلسه غیبت نمی کردند و با تمام وجود بازی می‌کردند و ۳۱ هفته رکورد نباختن در لیگ یک زدیم تیم من همیشه سختکوش بوده اما اینجا بدن بازیکنان جواب نمی دهد. این بدن بدن تیم پیشکسوتان است. اشکال ندارد مقابل مس هم بد ببازیم ولی باید بازیکنان دوباره بدنسازی کنند تا از اسم شهر دفاع کنیم.

* اگر دنبال مقصر هستید، من مقصرم
توجیه بعد از شکست برای یک باخت تیمی که چند باخت دارد دیگر توجیهی ندارد. اگر دنبال مقصر می‌گردید من مقصر باخت هستم. فوتبالیست‌های حرفه ای در لیگ برتر وقتی برود بخوابد  به مشکل می‌خورد. بازیکنان ما از نظر هوازی هم مشکل داشتند و باید کار کنیم تا ابرو داری کنیم. تیم در معرض سقوط است و الان هم سقوط کرده است ولی باید آبرومندانه سقوط کنیم و بازیکنان باید به فکر شخصیت خودشان باشند و به آنها گفتند از نام خودتان دفاع کنیم و ابرو داری کنید و این نتایج درخور نام این شهر نیست.

دیدگاهها