کد خبر : 1898287 | 10 فروردين 1402 ساعت 23:13 | 12.1K بازدید | 4 دیدگاه

رحمتی و چالش جدیدی که ساخت: اگر می‌تونی، منو ببر!

آلومینیوم اراک با هدایت مهدی رحمتی نتایج جالب‌توجهی را در لیگ بیست‌ودوم کسب کرده است.

رحمتی و چالش جدیدی که ساخت: اگر می‌تونی، منو ببر!

به گزارش "ورزش سه" سفیدوسبزپوشان اراکی سال جدید را هم بدون شکست آغاز کردند و ساعتی پیش در کرمان، شاگردان مهدی رحمتی موفق شدند در مصافی دشوار برابر مس در خانه حریف به حداقل امتیاز دست پیدا کنند تا برای دهمین بازی پیاپی در لیگ برتر، آلومینیوم شکست‌ناپذیر باشد تا کسب پیروزی برابر حریف اراکی، یک دستاورد ویژه برای تیم‌ها به شمار آید.

فولاد خوزستان در آخرین هفته از نیم‌فصل نخست، توانست در اراک مقابل آلومینیوم به پیروزی برسد و بعد از برد شاگردان جواد نکونام، دیگر اراکی‌ها در لیگ برتر تسلیم نشده‌اند و مقابل رقبای سرسخت و نامدار خود ایستادگی کرده‌اند تا رکوردی ویژه به نام شاگردان مهدی رحمتی به‌ثبت برسد. در اتفاقی جالب‌توجه در 5 بازی اخیر آلومینیوم اراک، 5 تساوی در کارنامه شاگردان رحمتی به‌ثبت رسیده تا شمار تساوی‌های این تیم به عدد 12 برسد و آن‌ها در راه ثبت یک رکورد تازه در میزان تساوی در یک فصل قدم بردارند.

1837141

آلومینیوم با تساوی در مسابقه امشب، شانس نزدیک‌شدن به 6 تیم بالای جدول را از دست داد و در نقطه مقابل حالا فاصله‌اش با فولاد خوزستان به 2 امتیاز رسیده است اما در نقطه مقابل، شکست‌ناپذیری شاگردان مهدی رحمتی را می‌توان یک برگ برنده مهم برای تیم آلومینیوم در لیگ بیست‌ودوم دانست؛ تیمی که با 12 گل خورده، در کنار پرسپولیس مشترکاً صاحب دومین خط دفاعی برتر لیگ است.

اراکی‌ها بعد از تساوی در مسابقه دشوار امشب مقابل مس کرمان، باید خود را مهیای انجام یک بازی سخت خانگی مقابل استقلال کنند. مهدی رحمتی در بازی رفت توانست 2 امتیاز ارزشمند از استقلال بگیرد و در دور برگشت موفق شد پرسپولیس را متوقف کند و حال در سودای آن است تا در مسیر تداوم شکست‌ناپذیری تیمش بتواند این‌بار در اراک برابر شاگردان ریکاردو ساپینتو ایستادگی کند که باید دید آیا می‌تواند به خواسته خود برسد یا خیر.

عکس: هومن قاجار

دیدگاهها