کد خبر : 1898289 | 10 فروردين 1402 ساعت 23:18 | 2.8K بازدید | 2 دیدگاه

امیدوارم ورق یکروز به نفع ما برگردد

منهاجی: تک امتیازها ارزشمند است

چیزی که ما را خوشحال می کند و ما را دلگرم نگه داشته این حمیتی است که داخل باشگاه و تیم وجود دارد.خیلی متحد و هدفمند داریم جلو می رویم

منهاجی: تک امتیازها ارزشمند است

به گزاش ورزش سه، مربی مس کرمان امیدوار است داوران در هفته‌های حساس پایانی به همه تیم ها نگاه یکسان داشته باشند.

مس کرمان به نتیجه تساوی مقابل آلومینیوم اراک رسید تا با خیال راحت‌تری لیگ را ادامه دهد .  آرتا منهاجی در این مورد به خبرنگاران گفت: در ابتدا سال نو را خدمت شما عزیزان، طرفداران خوب و همیشگی تبریک می گویم. ‌برای همه مردم بهترین آرزو ها را دارم انشاالله سال خوبی در پیش داشته باشیم. این بازی پر از صحنه و‌ اتفاقات و حملات هر دو تیم بود و هر دو تیم آنالیز دقیقی نسبت به هم داشتند. دقایق اول توانستیم به گل دست پیدا کنیم و یک مقدار اینجای جدول و اینجای فصل برای هر تیمی طبیعی است استرس نتیجه آزارش دهد. چندمین بازی است که حقمان بود امتیازات بیشتری کسب کنیم. از دست رفتن این موقعیت ها بخشی به استرس ما بر می گردد و چیزی که ما را خوشحال می کند و ما را دلگرم نگه داشته این حمیتی است که داخل باشگاه و تیم وجود دارد. خیلی متحد و هدفمند داریم جلو می رویم. این روز های پر فشار را با تکیه به هم پشت سر می گذاریم امروز هم بچه هایی که از روی ‌نیمکت آمدند و حتی آن هایی که بازی نکردند مشهود بود که چقدر با احساس و پر انرژی کار می‌کنند. ضمن اینکه ما سبکمان را عوض کردیم  و بچه‌های ذخیره خوب نقششان را ایفا کردند با آن انرژی بود که با خود به رمین آوردند. 
او ادامه داد: فرقی نمی‌کند چه کسی بازی کند یا نکند ما یک مجموعه متحد هستیم و  روز های سخت سال اول را داریم طی می کنیم. اگرچه دوست داریم گام های بلندتر برداریم اما گام هایمان مطمئن است. داریم به هدف نهایی مان نزدیک می شویم. به لحاظ فنی فکر می کنم دقایقی از بازی را از دست دادیم. خودمان دلیلش را می دانیم و با بچه هایمان صحبت کردیم. بر اساس همان تصمیماتی که سرمربی محترم گرفت و تغییراتی که اعمال کرد آن مسئله برطرف شد. ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در نیمه دوم از دست دادیم و تصمیمات خوبی گرفته شد که مرتفع شد. مابقی بحث دفاع و ضد حمله بود. موقعیت هایی  ما داشتیم و گل نشد آن ها هم چند موقعیت داشتند که درخشش آقای شهداد نژاد مانع شد. تجربه من می‌گوید این یک امتیازات راضی کننده نیست و نمایش های ما شایستگی این را داشت امتیازات بیشتری بگیریم اما این یک امتیاز ها ارزشمند است کما اینکه در طول فصل شاید اگر این تک امتیاز ها را جمع کرده بودیم الان جایگاهمان مطمئن تر بود. 
او در مورد قضاوت بورا  ادامه داد:او  دو بازی ملی در فیفا دی داشت و خودش را رساند ‌‌به خاطر تعهد کاری اش ممنونیم. خیلی مسیر طولانی داشت و با ۴ پرواز به کرمان رسید ولی هم خسته بود هم امکان مصدومیتش بود ضمن اینکه آقای حسین خانی خیلی به آن چیزی که در تمرین می بیند اعتقاد دارد. ضمن تشکر از ایشان به عنوان یک بازیکن ملی و اینکه ما افتخار می کنیم که در خدمتش هستیم و بازیکن تاثیر گذاری هم هست تلاش سایر بازیکنان در تمرین برایمان ارزشمند بود. آن ها هم خیلی خوب ایفای نقش کردند. 
مربی مس در مورد بازگشت شروین بزرگ گفت: بازگشت شروین هم برایمان نقطه امید است. بعد از مدت ها مصدومیت برگشت خیلی موثر و‌خوب هم کار کرد چیزی  که قشنگ است حس درون تیمی است که گفتم. بچه ها برای هم خوشحال هستند. امیدوارم ورق یک روز به نفع ما برگردد. شانس فوتبالی قسمتی از فوتبال است و نمی‌شود کتمان کرد امیدوارم یک روز به نفع ما رقم بخورد. 
منهاجی در مورد قضاوت داور عنوان کرد: قبلا هم اشاره کردم ما کمی دچار دوگانگی هستیم. نیمکت ما به واسطه اعتراضات قلع و قمع شده. رفتار هایی که با ما چه داخل و چه خارج از خانه داشتند سخت گیری های بسیار زیادی بود. احکامی که صادر شده امروز خیلی متفاوت بود. پنج شش صحنه بود که شش نفر از کادر حریف کنار خط بود و یک تذکر هم داده نشد نمی شود که این قدر تفاوت وجود داشته باشد. شک ندارم که اگر ما این رفتار را داشتیم دو نفر اخراج می شدند دو حکم صد میلیونی برای ما می زدند و عوارض این چنینی. من ‌نمی گویم آن ها لب خط نیایند. ولی اگر این مساله قانونی است ما استفاده کنیم و اگر  قانونی نیست باید برای همه یکسان دیده شود. نمره داوری را نسبتا خوب می بینیم ولی چطور ممکن است یک بازیکن ‌پنج بار بعد از سوت داور زیر توپ بزند و شما اخطار به او ندهی؟ یکبار دوبار این اتفاق نیفتاد و فیلمش موجود است، در نهایت داور چهارم این موضوع را تذکر داد. انتظار داریم در روز های اخر یکسان نگری وجود داشته باشد.

دیدگاهها