کد خبر : 1898375 | 11 فروردين 1402 ساعت 16:36 | 30.1K بازدید | 5 دیدگاه

فعلا تمرکز ما روی کسب جام معطوف است

ژاوی: اولین کسی هستم که از بازگشت مسی خوشحال می‌شود

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا در صحبت‌های امروز خود به احتمال بازگشت لیونل مسی واکنش نشان داد.

ژاوی: اولین کسی هستم که از بازگشت مسی خوشحال می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا با 68 امتیاز و اختلاف 1۲ امتیازی نسبت به رئال مادرید مقتدرانه در صدر جدول لالیگا قرار گرفته است. این تیم فردا باید مقابل الچه، تیم آخر جدول به میدان برود. ژاوی هرناندز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی تاکید کرد که تیمش همچنان باید به این روند خوب تا قطعی شدن قهرمانی ادامه دهد.

البته بخش مهم این کنفرانس به سوالی در خصوص احتمال بازگشت لیونل مسی به بارسلونا اختصاص داشت. ژاوی در واکنش به این سوال گفت: "الان زمان مناسبی برای صحبت در مورد بازگشت لئو نیست. او دوست من است و خیلی باهم صحبت می‌کنیم و در رابطه با بازگشتش هم بحث‌هایی داشته‌ایم ولی نه خیلی زیاد. اما هنوز تا آن زمان فاصله زیادی وجود دارد ولی امیدوارم که مسی را در خانه ببینم."

او ادامه داد: "من اولین کسی خواهم بود که از بازگشت بهترین بازیکن تاریخ به بارسلونا خوشحال می‌شود. اما اکنون زمان صحبت در مورد چنین موضوعی نیست. ما طی دو ماه آتی برای فتح دو جام تلاش می‌کنیم و فعلا روی این موضوع متمرکز هستیم. بعد در مورد بازیکنان فصل آینده با هیئت مدیره صحبت خواهیم کرد."

سرمربی بارسلونا خطاب به خبرنگاران حاضر افزود: "شما متخصص تغییر موضوع هستید و گاهی درکتان نمی‌کنم. نمی‌دانم مردم چرا الان در مورد نقل و انتقالات صحبت می‌کنند. در حال حاضر بازی با الچه و بازی بعدی با رئال در کوپا دل ری برای ما مهم‌تر هستند. این موضوعی است که داریم روی آن کار می‌کنیم اما این به ما بستگی ندارد. به رضایت و خواسته لیونل برای بازگشت بستگی دارد و امیدوارم او را دوباره اینجا ببینیم."

سوال بعدی از ژاوی در مورد مصاحبه تند پدر آنسو فاتی بود که او را متهم به فرصت ندادن به پسرش کرده بود. سرمربی بارسا در واکنش به این اظهارات گفت: "این اتفاق در همه زندگی من افتاده و خیلی طبیعی است. من اولین کسی هستم که در انجام تعویض‌ها اشتباه می‌کند و انتظار دارم که بقیه من را ببخشند. تنها چیزی که برای من اهمیت دارد این است که آنسو خودش چطور است و حالش خوب می‌شود. او در بازی‌های باقی مانده فصل برای ما بازیکن مهمی است."

سرمربی بارسا صحبت‌های خود را با تمجید از گاوی که بحث‌هایی در مورد احتمال جدایی‌اش وجود دارد به پایان رسانده و تاکید کرد: "گاوی از بودن در این باشگاه راضی و خوشحال است که به او انگیزه، اشتیاق و قدرت می‌بخشد. این فوق‌العاده است. او بی‌شک یکی از بهترین‌های اسپانیا و جهان است."

دیدگاهها