کد خبر : 1898388 | 11 فروردين 1402 ساعت 18:19 | 16.4K بازدید | 7 دیدگاه

استراحتی برای ملی‌پوشان در کار نیست؛

ترکیب سپاهان با تمام قوا مقابل صنعت نفت

ژوزه مورایس سرمربی پرتغالی تیم فوتبال سپاهان تیمش را با تمامی نفرات به مصاف صنعت نفت آبادان می‌فرستد.

ترکیب سپاهان با تمام قوا مقابل صنعت نفت

به گزارش ‌"ورزش‌سه"، رقابت‌های لیگ برتر در چارچوب هفته بیست و چهارم امروز جمعه 10 فروردین ماه‌ دومین روز خود را پشت سر خواهد گذاشت و سه تیم مدعی کسب عنوان قهرمانی در دیدارهایی همزمان به مصاف رقبای خود می‌روند.
در یکی از حساس‌ترین دیدارهای این هفته تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه نقش جهان پذیرای صنعت نفت آبادان انتهای جدولی است که البته با عبدالله ویسی می‌تواند شرایط متفاوتی را پس از وقفه لیگ برتر داشته باشد.
مورایس که طی روزهای اخیر 6 بازیکن کلیدی خود را در تمرینات به دلیل حضور در اردوی تیم ملی در اختیار نداشت، برخلاف هفته‌های ابتدایی که پس از فیفادی به بازیکنان ملی‌پوش بازی نداد، ریسک نکرده و تیمش را با تمام قوا و با نفرات اصلی و همیشگی راهی میدان کرده است.
ترکیب سپاهان در این مسابقه به شرح زیر است:

پیام نیازمند- میلاد زکی‌زاده، نیلسون جونیور، سیاوش یزدانی، رامین رضائیان، مسعود ریگی، محمد کریمی، جلال علی‌محمدی، فرشاد احمدزاده، امید نورافکن و شهریار مغانلو.

1828564

مورایس البته در این مسابقه محمد دانشگر را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد تا بار دیگر شاهد استفاده از سیاوش یزدانی در ترکیب اصلی طلایی‌پوشان اصفهانی باشیم. چپ و راست خط دفاعی سپاهان مانند همیشه به زکی‌پور و رامین رضائیان سپرده شده و در بخش میانی زمین نیز ریگی، کریمی و علی‌محمدی وظیفه تغذیه مهاجمان را برعهده دارند.
درنهایت در بخش هجومی بار دیگر شاهد استفاده از امید نورافکن در پست وینگر چپ هستیم و فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو نیز به ترتیب وینگر راست و مهاجم هدف سپاهان در مصاف هفته 24 مقابل صنعت نفت آبادان هستند.
نکته قابل توجه در ترکیب سپاهان این است که کادر فنی پرتغالی سپاهان با وجود داشتن 6 ملی‌پوش که از میان آن‌ها شهریار دو بازی ثابت در ترکیب تیم ملی بازی کرد و نورافکن، رضائیان و کریمی هم هر کدام یک حضور فیکس و یک حضور تعویضی مقابل روسیه و کنیا داشتند، از  تمام آنها مقابل نفت آبادان بهره برده و به هیچ کدامشان استراحت نداده است. گفتنی است پیام نیازمند و میلاد زکی‌پور هم به ترتیب در نیمه اول دیدار برابر کنیا و دقایق پایانی دیدار برابر روسیه فرصت بازی به آن‌ها داده شد.

1837330

دیدگاهها