کد خبر : 1898391 | 11 فروردين 1402 ساعت 18:33 | 66K بازدید | 16 دیدگاه

آبی‌ها با یک تغییر: مهدی‌پور جانشین مهری

ترکیب استقلال برابر ذوب‌آهن اعلام شد

ریکاردو ساپینتو برای دیدار برابر ذوب آهن، از تمامی بازیکنان ملی‌پوش خود استفاده می‌کند.

ترکیب استقلال برابر ذوب‌آهن اعلام شد

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی امروز باید به مصاف ذوب آهن برود که تمام اخبار پیرامون این باشگاه مربوط به دریافت مجوز آسیایی است. آبی‌ها در خطر حذف دوباره از رقابت‌های لیگ قهرمانان قرار دارند، مسئله‌ای که مسابقه امروز این تیم را تحت تأثیر قرار داده است.

با وجود این مسئله، شاگردان ساپینتو به امید لغزش سپاهان، به مصاف دیگر نماینده شهر اصفهان می‌روند و سرمربی پرتغالی برای این مسابقه، به جز سعید مهری، دیگر بازیکنان را در اختیار دارد و به دنبال کسب سه امتیاز از این بازی خانگی است.

* حسینی از این بازی کلین شیت می خواهد
سیدحسین حسینی که در دیدار دوستانه تیم ملی برابر کنیا در نیمه دوم به میدان رفته بود، امروز نیز وظیفه حراست از دروازه استقلال را برعهده خواهد داشت. کاپیتان آبی‌ها در اهواز کلین شیت مهمی را مقابل فولاد به ثبت رساند و امروز نیز قصد دارد تا دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

* خط دفاعی با همان 2 مدافع همیشگی
ساپینتو برای مرکز خط دفاعی تیمش همان 2 گزینه همیشگی را در اختیار دارد. عارف غلامی و رافائل سیلوا که کاملا به هماهنگی رسیده‌اند، در این بازی نیز از ابتدا به میدان می‌روند. محمدحسین مرادمند نیز از فهرست تیم کنار گذاشته شده تا سیلوا و عارف تنها مدافعین تخصصی در دسترس کادر فنی باشند.

1834752

* یامگا و سلمانی در راست و چپ
کوین یامگا همچنان یکی از بهترین بازیکن‌های استقلال است. پس از فصل بسیار خوبی که این بازیکن داشت و با قهرمانی آبی‌ها در لیگ 21 به پایان رسید، اکنون این وینگر فرانسوی در نقش مدافع راست نیز یک گلزن بالفطره محسوب می‌شود. در سمت چپ نیز همچنان ترجیح سرمربی پرتغالی، استفاده از جعفر سلمانی است.

* مهدی پور جانشین مهری شد
سعید مهری در بازی امروز غایب است و شاهد بازگشت مهدی مهدی پور به خط میانی خواهیم بود. روزبه چشمی که همچنان بدون افت و در شرایط مطلوب به سر می‌برد، در نقش هافبک دفاعی انجام وظیفه می‌کند و آرش رضاوند آماده نیز یک خط جلوتر به بازی خواهد پرداخت.

* قایدی در پی اثبات توانایی‌هایش به قلعه‌نویی
محمد محبی در 2 بازی اخیر تیم ملی درخشان ظاهر شد. وینگر بوشهری برابر روسیه یک پنالتی گرفت و دروازه کنیا را نیز باز کرد. تنها نگرانی ساپینتو، خستگی احتمالی این بازیکن است. مهدی قایدی نیز که بزرگ‌ترین غایب فهرست اخیر امیر قلعه‌نویی بود، در پی ادامه درخشش خود و اثبات توانایی‌هایش است.

1835793

* ارسلان امید اول گلزنی آبی‌ها
ساپینتو همچنان در خط حمله روی توانایی‌های ارسلان مطهری حساب باز کرده است. بازیکنی که ابتدای فصل از تیم کنار گذاشته شد ولی اکنون تک مهاجم تیمش به شمار می‌رود. او امروز برابر تیم سابقش به میدان می‌رود و باید دید چه عملکردی را از خود نشان خواهد داد.

ترکیب استقلال برابر ذوب آهن:
سیدحسین حسینی – رافائل سیلوا – عارف غلامی – کوین یامگا – جعفر سلمانی – روزبه چشمی – مهدی مهدی پور – آرش رضاوند – محمد محبی – مهدی قایدی – ارسلان مطهری

دیدگاهها