کد خبر : 1899443 | 17 فروردين 1402 ساعت 21:05 | 8.5K بازدید | 2 دیدگاه

با سوپرگل زیرطاقی

مس رفسنجان یک- نفت MIS صفر: سقوط قطعی است!

تیم فوتبال مس رفسنجان دیدار برابر نفت مسجدسلیمان را به سود خود به پایان برد.

مس رفسنجان یک- نفت MIS صفر: سقوط قطعی است!

به گزارش "ورزش سه" در یکی از دیدارهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر، مس رفسنجان در خانه میزبان نفت مسجدسلیمان رده آخری بود که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان ربیعی به پایان رسید.

بازی با حملات جدی مس رفسنجان از ابتدای مسابقه آغاز شد و با ارسال از جناحین و پاس‌های عمقی چند موقعیتی روی دروازه بختیاری نسب خلق شد اما شیمبا و هم‌بازیانش موفق به باز کردن دروازه نفت نشدند.

در حالی که به نظر می‎‌رسید شاگردان اشکش موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود در نیمه اول می‌شوند، محسن آذرباد، کاپیتان مس با شوتی سنگین و تماشایی گل اول تیمش را وارد دروازه نفت کرد تا ربیعی با خیال راحت از پیش بودن تیمش، بازیکنان مس را در بین دو نیمه کوچ کند.

در نیمه دوم هم این نارنجی‌پوشان میزبان بودند که با خلق موقعیت روی دروازه نفت فرصت دوبرابری کردن اختلاف را داشتند.

بهترین موقعیت برای این کار پنالتی بدست آمده توسط شیمبا بود که جفرسون باهیا آن را به بیرون زد تا کار با همان یک گل به پایان برسد.

مس رفسنجان با این پیروزی موقتا بالاتر از تراکتور با ۴۰ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت و نفت مسجدسلیمان نیز با همان ۱۳ امتیاز در رده آخر باقی ماند تا به سقوط از همیشه نزدیک‌تر باشد.

ویدئو: 276979

در ادامه با اتفاقات و حواشی این مسابقه همراه باشید؛

🟨 کارت زرد
مس رفسنجان: شاهین توکلی (۴۲)- مهدی حسینی (۶۶)- حسن جعفری (۹۰)
نفت مسجدسلیمان: پیمان میری (۵۴)

مس رفسنجان
حامد لک، شاهین توکلی، ایمان سلیمی، جفرسون باهیا، سیدمهدی حسینی، فرشید باقری، محمدحسین کریم‌زاده (۵۶- حسن جعفری)، مهدی ترکمان (۸۱- میثم تیموری)، محمدمهدی محبی (۵۶- فراز امامعلی)، محسن آذرباد (۹۳- قائم اسلامی‌خواه)، لوسیانو پریرا (۸۱- گادوین منشا)
سرمربی: محمد ربیعی

نفت مسجدسلیمان
سینا بختیاری نسب، سید سیدمحمد خرم‌الحسینی (۷۵- علی کیانی‌فر)، پیمان رنجبری (۹۳- متین پارسا)، پیمان میری (۶۵-حسین شنانی)، رضا دهقانی (۴۶- محمدمهدی احمدی)، میثم نقی‌زاده (۶۵- اسماعیل بابایی)، سید آریا برزگر، مسلم مجدمی، حسین گودرزی، سینا عبداللهی، امین هاشمی فرد
سرمربی: ابراهیم اشکش

⚽️ شرح گل
مس رفسنجان یک - نفت مسجدسلیمان صفر؛ محسن آذرباد (۴+45): روی یک توپ‌ربایی از بازیکنان مس، محسن آذرباد از پشت محوطه جریمه با یک ضربه سنگین و زیرطاقی گل اول تیمش را وارد دروازه نفت کرد.

⏱لحظات حساس
دقیقه 11: ارسال محمدحسین کریم‌زاده از سمت چپ دفاع نفت به طرزی خطرناک روی تیر افقی دروازه این تیم فرود آمد و راهی اوت شد.
دقیقه 12: روی فرار شیمبا، فرصت گلزنی برای مسی‌ها به وجود آمد درحالی که شیمبا با پاس رو به عقب خود دروازه‌بان نفت را فریب داده بود، ضربه آذرباد به مدافعین برخورد کرد و راهی کرنر شد.
دقیقه ۲۱: روی ارسال کرنر به دهانه دروازه نفت، شاهین توکلی، مدافع پیش‌تاخته مسی‌ها با یک ضربه سر خطرناک دروازه بختیاری‌نسب را تهدید کرد اما ضربه این بازیکن از بالای تیر افقی با اختلافی کم به بیرون رفت.
دقیقه 30: روی ارسال خطرناک بازیکنان مس رفسنجان به درون محوطه شش قدم، شیمبا می‌توانست دروازه نفتی‌ها را باز کند اما با وجود اینکه خودش را به سمت توپ پرتاب کرد، یک قدم برای گلزنی کم آورد.
دقیقه 42: روی یک پاس در عمق شیمبا با بختیاری نسب تک به تک شد اما پوشش خوب مدافعین نفت مانع از باز شدن دروازه این تیم شد.
دقیقه ۷۷: در حالی که لوسیانو پریرا با گرفتن یک پنالتی فرصت دو برابر کردن اختلاف را برای تیمش فراهم کرده بود، جفرسون باهیا این ضربه را به بیرون زد تا فرصتی استثنایی برای شاگردان رییعی از دست برود.
دقیقه ۸۵: حسن جعفری روی پاس خوب مهدی حسینی از زاویه بسته فرصت باز کردن دروازه نفت را داشت که بختیاری نسب با واکنش مناسب مانع از این کار شد.

🥇بهترین بازیکن: 
محسن آذرباد، کاپیتان مسی‌ها که در بازی قبلی به عنوان یار جانشین وارد زمین شده بود، در این بازی با عملکردی قابل توجه تک گل پیروزی‌بخش تیمش را به زیبایی به ثمر رساند تا لایق عنوان برترین بازیکن زمین باشد.

📌اتفاق ویژه
اعلام پنالتی روی شیمبا در شرایطی که تمارض این بازیکن به وضوح مشخص بود باعث شد تا اعتراضی پنج دقیقه‌‌ای توسط نفتی‌ها، بازی را متوقف کند تا در نهایت پس از رضایت آن‌ها به بازگشت به زمین، باهیا ضربه را به اوت بزند.

🔴 درحاشیه
 * اعتراضات ابراهیم اشکش، سرمربی نفت مسجدسلیمان، به داور مسابقه در دقیقه 32 برای او یک کارت زرد را در پی داشت.
* علی محسن‌زاده، سنگربان ذخیره نفت مسجدسلیمان پس از سرپیچی از تصمیم داور دو بار در کمتر از یک دقیقه با کارت زرد وفاپیشه مواجه شد و در نهایت از کنار زمین اخراج شد.
* روی زمین افتادن چندباره گلر نفت سرانجام در دقایق پایانی نیمه اول با اعتراض شدید محمد ربیعی به داور چهارم همراه شد.

دیدگاهها