کد خبر : 1920845 | 25 فروردين 1402 ساعت 08:01 | 48.6K بازدید | 10 دیدگاه

قهرمانان جهان در نقش برانکارد بازیکن یونایتد (عکس)

مارکوس آکونیا و گونزالو مونتیل در اقدامی جالب هموطن خود لیساندرو مارتینز را به دوش گرفته و از زمین بازی خارج کردند.

قهرمانان جهان در نقش برانکارد بازیکن یونایتد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت لیساندرو مارتینز در شرایطی که منچستریونایتد هر 5 تعویض خود را انجام داده بود باعث شد تا این تیم دقایق پایانی بازی با سویا را ده نفره پیگیری کند. نحوه انتقال بازیکن مصدوم یونایتد نیز به اندازه اتفاق یاد شده جالب و قابل توجه بود.

لیساندرو مارتینز در دقیقه 85 بازی در حالی که از درد به خود می‌پیچید روی زمین افتاد و مشخص شد که قادر به ادامه بازی نیست. در این حین مارکوس آکونیا و گونزالو مونتیل، هموطنان او در تیم حریف خود را به صحنه رساندند.

در حالی که کادر پزشکی یونایتد مشغول مداوای مارتینز بودند، دو همبازی او در تیم ملی آرژانتین نزدیکش شده و بعد از رد و بدل کردن چند جمله صمیمانه در اقدامی جالب او را از زمین بلند کرده و دو نفری به بیرون از زمین منتقلش کردند تا نشان دهند صمیمت در جمع ستاره‌های البی‌سلسته حرف اول را می‌زند، حتی اگر پای رقابت در عرصه باشگاهی در میان باشد.

نگاه نگران و ابراز همدردی مداوم آکونیا و مونتیل با مارتینز در حین خروج او از زمین باعث شد تا اقدام جالب آن‌ها با تصاویری زیبا ثبت شود. تصاویر و ویدیوهای مربوط به این صحنه خیلی زود به سوژه‌ای پرتکرار در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد.

1852002

دیدگاهها