کد خبر : 1922438 | 01 اردیبهشت 1402 ساعت 21:09 | 9.7K بازدید | 3 دیدگاه

همه برای رسیدن به یک هدف؛

حال و هوای اردوی گل‌گهر بدون امیر قلعه‌نویی (عکس)

سرمه‌ای پوشان سیرجانی این روزها تمام تلاش‌شان را برای حفظ رتبه چهارمی لیگ برتر به کار گرفته‌اند.

حال و هوای اردوی گل‌گهر بدون امیر قلعه‌نویی (عکس)

به گزارش "ورزش ‌سه"، در پایان 4 هفته مانده به رقابت‌های لیگ برتر تیم فوتبال گل‌گهر با کسب 44 امتیاز رتبه چهارم را در اختیار دارد و پس از این تیم قرمزپوشان تبریزی با 43 امتیاز در تعقیب نماینده شهر سیرجان هستند. رتبه ششم هم به مس رفسنجان تعلق دارد و محمد ربیعی و شاگردانش نیز در 4 بازی باقی‌مانده برای گرفتن جای تیم هم‌استانی تلاش خواهند کرد.
گل‌گهر پس از جدایی امیر قلعه‌نویی با سعید الهویی به عنوان سرمربی یک پیروزی مقابل نساجی، یک شکست مقابل ذوب‌آهن و یک تساوی مقابل فولاد خوزستان به دست آورده که البته در مصاف با شاگردان علیرضا منصوریان آنها در آخرین ثانیه‌ها برتری خود را از دست دادند.
در زیر نگاهی داریم به آخرین تمرین تیم فوتبال گل‌گهر در زمین شماره 4 آزادی و همین‌طور آخرین شرایط این تیم که در 4 بازی باقی‌مانده برای حفظ جایگاه چهارمی که شانس کسب سهمیه آسیایی دارد، تلاش خواهد کرد.

1854978
محمد خدابنده‌لو که یکی از معدود خریدهای امیر قلعه‌نویی برای تقویت گل‌گهر بود، طی هفته‌های اخیر به یکی از نفرات ثابت تیمش بدل شده و می‌تواند مهره‌ای تعیین کننده در میانه زمین در 4 بازی باقی‌مانده باشد.
1854979
اریک بایناما پس از ماجراهای فصل بیست و یکم لیگ برتر که منجر به محرومیت او و کسر 7 امتیاز از گل گهر شد، فصل خوبی را پشت سر گذاشته است و امیدوار به ادامه این روند در 4 بازی باقی‌مانده است.
1854980
زدن 2 گل در 23 بازی‌ای که کی‌روش در این فصل به میدان رفته، نمی‌تواند آمار خوبی برای بهترین گلزن لیگ برتر در دوره هجدهم باشد. استنلی امیدوار است در روزهای بدون قلعه‌نویی با نمایش خوب خود به کمک سعید الهویی بیاید.
1854981
روحیه بالای بهنام برزای و شایان مصلح در تمرینات. مصلح در آخرین بازی‌های گل‌گهر جایگاه اصلی خود را به امیر جعفری جوان داده، اما بهنام برزای که در این فصل چند مرتبه هم کاپیتان گل گهر شده، با توجه به مصدومیت مهدی تیکدری با انگیزه زیادی در تمرینات حاضر می‌شود.
1854982
مسیح زاهدی در ابتدای لیگ بیست و دوم جایگاه ثابتی در ترکیب گل‌گهر نداشت، اما رفته رفته خودش را به ترکیب اصلی تحمیل کرد و مصدومیت او در مقطعی از نیم فصل دوم به شدت به چشم آمد. آمادگی او می‌تواند کلید برتری گل‌گهر در خط دفاعی مقابل حریفان در 4 بازی باقی‌مانده باشد.
1854983
امیر دهکار 18 ساله در لیگ بیست و دوم نتوانست آنطور که از استعداد او حرف زده می‌شود، خودش را نشان دهد. او این روزها را با انگیزه برای فرصت احتمالی از سوی سعید الهویی سپری می‌کند تا با شرایط بهتری آماده فصل بعدی شود.
1854984
آرمین سهرابیان یکی از بهترین فصول دوران حرفه‌ای خود را با گل‌گهر تجربه کرد و به تیم ملی هم دعوت شد. گل‌گهر برای پایان خوش فصل به ادامه نمایش‌های خیره کننده او به عنوان یکی از گلزن‌ترین مدافعان مسابقات نیاز دارد.
1854985
گل‌گهر از جمله تیم‌هایی است که در طول فصل نشان داده به بازیکن خاصی متکی نیست. تمام بازیکنان حاضر در این تصویر می‌توانند همان مهره تعیین کننده آبی‌ها در پایان فصل باشند.
1854986
رضا شکاری فصل فوق‌العاده‌ای را با گل‌گهر پشت سر گذاشته و به اردوی تیم ملی هم رسید. او اما برای رقم زدن پایانی خوش باید در 4 بازی باقی‌مانده بار دیگر توانایی‌هایش را به رخ بکشد.

دیدگاهها