کد خبر : 1922439 | 01 اردیبهشت 1402 ساعت 21:14 | 21.8K بازدید | 3 دیدگاه

اختلاف یونایتد با آرژانتینی‌ها بر سر گارناچو

خاویر ماسکرانو، سرمربی تیم ملی زیر 20 سال آرژانتین، برای مذاکره با یونایتد جهت استفاده از الخاندرو گارناچو به منچستر سفر کرد.

اختلاف یونایتد با آرژانتینی‌ها بر سر گارناچو

به گزارش "ورزش سه"، الخاندرو گارناچو، ستاره جوان منچستریونایتد، برای حضور در جام جهانی به تیم ملی زیر 20 سال آرژانتین سفر کرده است. این مسابقات از روز 30 اردیبهشت آغاز می‌شود و شیاطین سرخ مخالف حضور این بازیکن در جام جهانی زیر 20 سال هستند چرا که به او در حساس‌ترین مقطع از فصل نیاز دارند.

به گزارش تلگراف، خاویر ماسکرانو، سرمربی تیم ملی زیر 20 سال آرژانتین، قرار است به شهر منچستر سفر کند و باشگاه منچستریونایتد را برای حضور گارناچو در رقابت‌های جاری متقاعد کند.

1854988
باشگاه منچستریونایتد پیش از این به گارناچو اطلاع داده بود که نمی‌خواهد او در این تورنمنت شرکت کند. او در صورت همراهی تیم ملی آرژانتین در جام جهانی زیر 20 سال، حداقل سه بازی بورنموث و فولام و فینال احتمالی یونایتد در جام حذفی را از دست خواهد داد.

گارناچو که ماه گذشته در بازی با ساوتهمپتون مصدوم شد، با انتشار عکسی در شبکه‌های اجتماعی خبر از این داد که فاصله زیادی تا بازگشت به میادین ندارد. او حالا منتظر نتیجه مذاکره ماسکرانو و سران یونایتد است تا مشخص شود در روزهای پایانی فصل باشگاهی باید پیراهن یونایتد را بپوشد یا تیم ملی زیر 20 سال آرژانتین.

دیدگاهها