کد خبر : 1923456 | 06 اردیبهشت 1402 ساعت 11:43 | 22.2K بازدید | 3 دیدگاه

رجب‌زاده: این سرمربی سطح لیگ برتر را پایین آورده

حمله بی‌سابقه دستیار عنایتی به اشکش!

مربی سابق نفت مسجد سلیمان به انتقاد از رفتار ابراهیم اشکش سرمربی فعلی این روزهای مسجد سلیمانی‌ها پرداخت.

حمله بی‌سابقه دستیار عنایتی به اشکش!

به گزارش "ورزش‌سه"، محمد رجب‌زاده مربی سابق تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در واکنش به ادامه حواشی دربی خوزستان میان فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمان که بار دیگر با اظهارات اشکش پای مربیان سابق مسجد سلیمان هم به میان آمد، گفتگویی با "ورزش‌سه" انجام داد و به انتقاد از رفتار این مربی تازه وارد به دایره لیگ برتر فوتبال ایران پرداخت.
دستیار رضا عنایتی در نفت مسجد سلیمان اینطور حرف‎‌هایش را آغاز کرد: هیچ وقت بنابراین نبوده که ما بخواهیم در فضای مربیگری جواب دوستانی را بدهیم که خودشان مربی هستند  و در سطح بالا مربیگری می‌کنند. اما متاسفانه سرمربی حال حاضر مسجد سلیمان و همینطور مدیر رسانه آنها اظهارات و حرف‌هایی را زده‌اند، باید جواب‌شان را بدهم، چون احساس می‌کنم آنها همکار ما نیستند و شاید مربیگری حرفه‌‍ای را بلد نیستند. از نوع ادبیات‌شان این کاملا مشخص است و کاملا می‌توان فهمید که ایشان اصول مربیگری حرف‌ای را بلد نیستند.

او با انتقاد از رفتار ابراهیم اشکش اضافه کرد: در هر بازی بعد از باخت ایشان تقصیرکار را یکبار باشگاه، یکبار مربیان قبلی و یکبار تیم حریف می‌داند. وقتی مربی‌ای در این سطح نمی‌داند که در یک بازی فوتبال قبل از بازی و بین نیمه باید حتما چمن برای بالا رفتن کیفیت و سرعت بازی آبیاری بشود، ما چرا باید سطح خودمان را پایین بیاوریم و جواب این شخص را بدهیم.

1857009

رجب‌زاده ادامه داد: شما وقتی شرایط فنی این مربی را در نوع بازی، نوع بازی مستقیم و زیر توپ زدن می‌بینید، دقیقا همان شخصیت را در تیم نفت مسجد سلیمان می‌بیند و در نبود ایشان استقلال ملاثانی فوتبال خیلی خوبی را بازی می‌کند. شما قشنگ می‌توانید متوجه شد که در لیگ برتر چقدر کیفیت پایینی تیم ایشان دارد. در هشت بازی گذشته ایشان در هفت بازی بازنده بوده است. یعنی از 24 امتیاز ممکن فقط 3 امتیاز گرفته است، اما متاسفانه هر بازی ادله‌ای برای باخت می‌آورد که خنده‌دار است.

دستیار رضا عنایتی در نفت مسجد سلیمان ادامه داد: هم از لحاظ شخصیتی و هم فنی ایشان بسیار در مضیقه هستند. دقیقا همان لب خطی که در لیگ یک داشتند، در لیگ برتر هم همان را دنبال می‌کنند. اعتراض‌های پی در پی و پرخاشگر. وقفه در بازی برای کند کردن سرعت ببینید در هر بازی بازیکنان تیمش چند بار خودشان را روی زمین می‌اندازند. آن هم بازیکنانی که ما با آنها کار کرده‌ایم و می‌دانیم چنین اخلاق و رفتاری ندارند. اما در تیم این مربی مدام خودشان را روی زمین می‌اندازند تا وقفه در جریان بازی ایجاد شود.

او ادامه داد: به هر حال باز هم می‌گویم بنابراین نبود که ما جواب ایشان و یا شخصی که مدیر روابطی آنها هست را بدهیم. شخصی که در زمان ما با اصرار چندین بار به آقای عنایتی تماس گرفت و گفت من مدیر روابط عمومی باشم. یا با مدیرعامل باشگاه آقای شجاعی تماس می‌گرفت و می‌گفت من می‌خواهم فقط کنار تیم باشم؛ حتی به صورت مجانی. به هر حال شخصیت این‌ها مشخص است. افرادی که در هر حال می‌خواهند در تیم حضور داشته باشند و با این کارهایشان ضربه بزرگی به تیم نفت مسجد سلیمان زدند. 

1857344

مربی سابق نفت مسجد سلیمان و هوادار حرف‌هایش را اینطور خاتمه داد: در 4 بازی اولی که ایشان 4 باخت آورد، دو بازی مستقیم را به مس کرمان و ملوان و اختلاف امتیاز از 2 امتیاز به 5 امتیاز رسید. به نظرم ایشان شخصیت و سطح لیگ برتر فوتبال ایران را زیر سوال برده است. به نظرم بزرگ‌ترین مشکل نفت مسجد سلیمان شخصیت و عدم توانایی فنی آقای اشکش است که هم در لب خط و هم در نوع بازی این را به همه نشان داده است. نوع ادبیات ایشان پس از بازی با فولاد خوزستان نشانگر همه چیز است.

دیدگاهها