کد خبر : 1934502 | 11 اردیبهشت 1402 ساعت 09:18 | 5.8K بازدید | 0 دیدگاه

بدشانسی ستاره فولام: پایان فصل با پای شکسته

آندریاس پریرا، ستاره فولام، در جریان دیدار برابر منچسترسیتی به شدت مصدوم شد و فصل برای او به پایان رسید.

بدشانسی ستاره فولام: پایان فصل با پای شکسته

به گزارش "ورزش سه"، فولام روز گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف منچسترسیتی رفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم شکست خورد. 

پریرا در جریان این بازی و در حالی که روی یک صحنه سعی داشت بر سر تصاحب توپ با مانوئل آکانجی رقابت کند به هوا پرید اما نتوانست فرودش روی زمین را کنترل کند و همین باعث شد که پایش به شکل ناراحت‌کننده‌ای دچار آسیب دیدگی شود. 

از شرایط او مشخص بود که بسیار درد می‌کشد و احساس خوبی ندارد و تیم پزشکی بلافاصله وارد زمین شد و این بازیکن را با ارزیابی مصدومیت شدید و شکستگی پا با قرار دادن روی برانکارد از زمین بازی بیرون برد. 

1869554

بازیکنان هر دو تیم و همچنین تماشاگران حاضر در ورزشگاه در زمان خروج این بازیکن از زمین شروع به تشویق او کردند تا ادای احترامی به او کرده باشند. 

پریرا ستاره بی چون و چرای این فصل فولام بود و نقش مهمی را تا این جا برای تیمش ایفا کرد و غیبت او در چند دیدار باقی مانده می‌تواند به ضرر این تیم تمام شود.

تنها بازیکنی که مشارکت در گل بیشتری در طول این فصل برای تیم مارکو سیلوا داشت، الکساندر میتروویچ بود و حالا آنها باید بدون ستاره‌شان فصل را به پایان ببرند. 

دیدگاهها