کد خبر : 1939125 | 01 خرداد 1402 ساعت 15:35 | 20.5K بازدید | 1 دیدگاه

اعتصاب در نیس به یونایتد هم کشیده می‌شود!

شرکت INEOS مالک باشگاه نیس با بحران جدیدی روبرو شده است. INEOS و رییس آن، جیم راتکلیف، یکی از دو مشتری جدی خرید منچستریونایتد نیز هست.

اعتصاب در نیس به یونایتد هم کشیده می‌شود!

به گزارش "ورزش سه"، هواداران باشگاه نیس دیروز در جریان تساوی بدون گل برابر تولوز دست به اعتصاب زدند. دو گروه اصلی طرفداران افراطی تیم این اعتصاب را رهبری کردند. ابتدا گروه «پُپولر سود» که به خاطر حمایت آتشینش از نیس معروف است، اعتصاب کرد و سپس گروه «نورث ساید» به آنها پیوست.

این بزرگترین مخالفت هواداران نیس با مدیریت باشگاه در دوره مالکیت INEOS بوده است. نورث سایدی‌ها در بیانیه‌شان آوردند: «اگر نمی‌خواهید بازی کنید، چرا از شما حمایت کنیم.»

عملکرد اخیر تیم که باعث شده تیم در میانه جدول جاخوش کند، دلیل اصلی نارضایتی هواداران است، اما آنها از مدیریت باشگاه هم شاکی هستند. در نهایت، این دو گروه اصلی هواداران تیم در جریان بازی سکوت کردند و صدایی از آنها درنیامد.

دیدیه دیگارد، مربی تیم بعد از مسابقه گفت: «بازیکنان استحقاق این را نداشتند» و اضافه کرد: «هیچوقت چیزی شبیه این را در اینجا ندیده بودم. ما همیشه متحد بودیم. خیلی ناامید شدم.»

اما دانته، کاپیتان تیم، انگشت انتقادش را به سمت مدیریت باشگاه گرفت. جیم راتکلیف در پایان فصل قبل گفته بود می‌خواهد نیس با پی‌اس‌جی بر سر قهرمانی رقابت کند. دانته در میکسدزون گفت: «فکر می‌کنم یک جا بالاخره باید شفاف حرف بزنید. برای اینکه یک پروژه خوب پیش برود، شاید لازم است کمتر درباره اهداف حرف بزنید و در سکوت کار کنید تا محیطی برای رقابت بسازید. چون هرچه انتظارات بالاتر برود، آدم‌ها خسته و عصبی می‌شوند.»

1878442

مدافع سابق بایرن مونیخ ادامه داد: «بهترین کار این است که هرچه سریع‌تر آماده فصل بعد شویم تا فصل را خوب شروع کنیم. یادتان هست در پایان فصل نقل و انتقالات تابستان چند نفر به اینجا آمدند؟ شش نفر رفتند و شش نفر آمدند. کار در این شرایط سخت است. خلاصه اینکه ما نباید همان اشتباه را تکرار کنیم.»

خیلی‌ها از مدیریت INEOS در نیس ناراضی هستند و باید دید اگر این شرکت منچستریونایتد را هم بخرد، همین اتفاق در اولدترافورد هم خواهد افتاد یا نه.

دیدگاهها