کد خبر : 1939317 | 02 خرداد 1402 ساعت 12:51 | 19.9K بازدید | 7 دیدگاه

یا به این 5 نفر هم ویزا می‌دهید یا کلا نمی‌آییم؛

فدراسیون والیبال ایران برای آمریکا به سیم آخر زد!

عدم صدور ویزا برای پنج عضو تیم ملی والیبال اوضاع پیچیده‌ای را به وجود آورده است.

فدراسیون والیبال ایران برای آمریکا به سیم آخر زد!

به گزارش "ورزش سه"، ساعتی پیش خبر شوکه کننده‌ای روی خروجی سایت فدراسیون والیبال ایران منتشر و اعلام شد که آمریکا به پنج نفر از اعضای تیم ملی ویزا نداده است. در بین سه بازیکن نام امین اسماعیل‌نژاد هم به چشم می‌خورد که یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی و جزو امیدهای اصلی بهروز عطایی برای موفقیت در لیگ ملت‌ها محسوب می‌شود.

فدراسیون والیبال اعلام کرده که این موضوع را پیگیری خواهد کرد و حتی ممکن است در صورت عدم صدور ویزا برای این پنج نفر، ملی‌پوشان از حضور در هفته سوم لیگ ملت‌ها انصراف دهند. اتفاقی که قطعا برای فدراسیون جهانی والیبال یک کابوس بزرگ خواهد بود.

پیگیری‌های خبرنگار ما حاکی از آن است که محمدرضا داورزنی در روزهای اخیر به شکل پیگیرانه این موضوع را دنبال کرده است و به اطلاع مسئولان  FIVB رسانده است که این مشکل حتما باید حل شود.

1878692

داورزنی در روزهای اخیر با فابیو، مدیر کل اجرایی فدراسیون جهانی والیبال تماس تصویری داشته و از او درخواست کرده که این مشکل تیم ملی والیبال ایران در اسرع وقت حل شود وگرنه ممکن است ایران تصمیم به کناره‌گیری از لیگ ملت‌ها بگیرد.

در تازه‌ترین اقدام، داورزنی ایمیلی برای رئیس فداسیون جهانی والیبال ارسال کرده است. داورزنی به گراسا تاکید کرده که با توجه به حساسیت هفته آخر لیگ ملت‌ها، تیم ملی والیبال ایران باید با تمام توان خود شرکت کند اما آمریکا در این زمینه کارشکنی کرده است. رئیس فدراسیون والیبال ایران در این ایمیل نیز به گراسا تاکید کرده که در صورت حل نشدن این مشکل ممکن است تصمیم بر کناره‌گیری ایران از هفته سوم مسابقات گرفته شود.

حالا باید منتظر ماند و دید که آیا این پیگیری‌های رئیس فداراسیون والیبال ایران نتیجه خواهد داد و در نهایت برای اسماعیل نژاد و چهار عضو دیگر تیم ملی ویزای آمریکا صادر خواهد شد یا اتفاق دیگری رقم می‌خورد.

دیدگاهها