کد خبر : 1939860 | 04 خرداد 1402 ساعت 17:22 | 45K بازدید | 4 دیدگاه

سورپرایز ساکت در نیمه‌نهایی حذفی؛

هجومی‌ترین ترکیب فصل هوادار مقابل پرسپولیس!

ساکت الهامی مقابل پرسپولیس ترکیب تیمش را با دو مهاجم چید.

هجومی‌ترین ترکیب فصل هوادار مقابل پرسپولیس!

به گزارش "ورزش سه"، هوادار در نیمه نهایی جام حذفی میزبان پرسپولیس در ورزشگاه دستگردی است. ساکت الهامی به جمع‌بندی نهایی برای ترکیب اصلی تیم خود رسید و جالب اینکه ترکیبی هجومی برای این مسابقه انتخاب کرده است.

هواداری‌ها در حالی که پیش از این در ۳۰ هفته لیگ و ۳ بازی قبلی حذفی با یک مهاجم بازی کرده بودند، برای اولین بار با دو فوروارد به میدان می‌روند و سعید سحرخیزان ۱۹ ساله که هفته گذشته هت‌تریک کرده بود مقابل سرخ‌ها از ابتدا بازی می‌کند.

محمدرضا خالدآبادی جوان در چارچوب دروازه قرار دارد. عزت الله پورقاز، مرتضی منصوری و مهدی عبدی سه مدافع وسط این تیم هستند. نیما انتظاری و سپهر روزی‌طلب زوج هافبک دفاعی بنفش‌ها را تشکیل می‌دهند و جلوی آنها کاپیتان مسعود شجاعی بازی می‌کند.

مهدی مهدی‌خانی و حسین صادقی نیز وینگرهای هوادار هستند که علاوه بر وظایف تهاجمی باید به خط دفاعی نیز با توجه به این ترکیب کمک کنند. در خط حمله نیز محمدجواد محمدی کنار سعید سحرخیزان بازی می‌کند.

باید دید ساکت الهامی با این ترکیب هجومی چه نتیجه‌ای مقابل قهرمان لیگ خواهد گرفت. هوادار روی نیمکت مهره‌های سرشناسی مثل امید سینگ، داریوش شجاعیان، بابک مرادی، حسین ابراهیمی و... را دارد.

دیدگاهها