کد خبر : 1939896 | 04 خرداد 1402 ساعت 20:49 | 34.1K بازدید | 19 دیدگاه

ادعای سایت گل

نه مورینیو، نه زیدان: انریکه مربی بعدی پی‌اس‌جی

سایت گل در خبری اختصاصی مدعی شد لوئیس انریکه از بیشترین شانس برای نشستن روی نیمکت پاری سن ژرمن برخوردار است.

نه مورینیو، نه زیدان: انریکه مربی بعدی پی‌اس‌جی

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه پی‌اس‌جی در آستانه قطعی کردن قهرمانی خود در این فصل لیگ یک است اما پایان کار کریستوف گالتیه در این تیم به محض پایان فصل جاری قطعی به نظر می‌رسد. ناکامی گالتیه در قهرمانی در جام حذفی فرانسه و حذف زودهنگام از چمپیونزلیگ باعث شده مدیران باشگاه بی‌صبرانه منتظر پایان فصل باشند تا درهای خروج را به او نشان بدهند.

1879704

در روزهای گذشته شایعات زیادی درباره گزینه‌های مربیگری پی‌اس‌جی مطرح بود و از نام‌های بزرگی به عنوان مهره‌های مد نظر باشگاه نام برده می‌شد. سایت گل امروز مدعی شد بر خلاف شایعات اخیر سرلیست گزینه‌های مد نظر پاری سن ژرمن کسی نیست جز لوئیس انریکه، سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا.

بعد از حذف اسپانیا از مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی قطر فدراسیون فوتبال اسپانیا انریکه را اخراج کرد و او تا این لحظه بدون تیم است. این در حالی است که رسانه‌های انگلیسی از انریکه به عنوان یکی از گزینه‌های مد نظر دنیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام، نام می‌برند و در صورت توافق نهایی او با پاری سن ژرمن این ضربه دیگری به باشگاه انگلیسی خواهد بود.

یکی دیگر از گزینه‌های لوئیس انریکه که در شایعات به آن اشاره شده به دست گرفتن سکان هدایت ناپولی است. از وقتی مشخص شد لوچانو اسپالتی فصل آینده روی نیمکت قهرمان سری آ نخواهد نشست این باشگاه ایتالیایی هم به دنبال جذب مربی است. اما گل مدعی است با وجود همه این گمانه‌زنی‌ها لوئیس انریکه با نیمکت پی‌اس‌جی کمترین فاصله را دارد.

1879705

دیدگاه‌ها