کد خبر : 1939935 | 05 خرداد 1402 ساعت 00:24 | 51.5K بازدید | 11 دیدگاه

شهباززاده در تونل وحشت استقلالی‌ها کتک خورد!

پس از عملکرد قابل قبول سجاد شهباززاده در بازی با نساجی، او به شکل جالبی مورد استقبال هم‌تیمی‌هایش قرار گرفت.

شهباززاده در تونل وحشت استقلالی‌ها کتک خورد!

به گزارش "ورزش سه"، سجاد شهباززاده یکی از عجیب‌ترین فصول فوتبالی خود را تجربه کرد. اولین خرید تابستانی آبی‌پوشان که قرار بود خط حمله تیم را تقویت کند، پس از حضور ثابت در سه هفته اول، به نیمکت تبعید شد و به جز دیدار رفت با مس رفسنجان، همواره یا به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد یا روی سکوها و نیمکت نظاره‌گر عملکرد هم‌تیمی‌هایش بود.

این بازیکن که زیر فشار انتقادات نیز بود، لیگ را بدون زدن حتی یک گل یا تأثیرگذاری بر روی گلی به پایان رساند تا ضعیف‌ترین فصل دوران حرفه‌ای آقای گل لیگ بیستم رقم بخورد. اما با این اوصاف، زمانی که در بازی جام حذفی برابر نساجی از او خواسته شد تا به زمین مسابقه برود، با انگیزه فراوان جانشین صالح حردانی شد.

این بازیکن در لحظاتی که در زمین حضور داشت، یک فرصت خوب به دست آورد و دروازه حقیقی را تهدید کرد ولی توپ او به گل تبدیل نشد. سجاد سرانجام در دقیقه 89 به بدبیاری‌هایش پایان داد و پاس گل چهارم تیمش را طرح‌ریزی کرد و با یک ارسال دیدنی و روی زمین، محبی را در موقعیت تک به تک قرار داد تا او نیز گل چهارم را به ثمر برساند.

1879746

در اولین تمرین پس از پیروزی برابر نساجی، شهباززاده مورد استقبال هم‌تیمی‌هایش قرار گرفت. پس از تشکیل یک تونل و عبور سجاد از میان آن، او با ضربات دیگر بازیکنان تیم مواجه شد تا آبی‌ها اینگونه به مهاجم تیمشان روحیه داده و او خودش را برای دیدار با پرسپولیس آماده کند تا در صورت نیاز به میدان برود.

دیدگاهها