کد خبر : 1939955 | 05 خرداد 1402 ساعت 01:12 | 16.9K بازدید | 14 دیدگاه

می‌توانستیم گل‌های بیشتری به چلسی بزنیم

تن‌هاخ: یونایتد به چمپیونزلیگ تعلق دارد

اریک تن‌هاخ، سرمربی یونایتد، کسب سهمیه چمپیونزلیگ را یک موفقیت بزرگ برای تیمش دانست.

تن‌هاخ: یونایتد به چمپیونزلیگ تعلق دارد

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد با پیروزی 4-1 مقابل چلسی 72 امتیازی شد و جای نیوکسل در رده سوم را گرفت تا حضور خود در چمپیونزلیگ را قطعی کند. اریک تن‌هاخ بعد از این پیروزی با ابراز خوشحالی از اتفاق یادشده گفت: "باشگاه منچستریونایتد جزئی از لیگ قهرمانان اروپاست و به این رقابت‌ها تعلق دارد."

پیروزی پرگل مقابل چلسی
ما به دنبال پیروزی بودیم و ذهنیت برنده خود را به خوبی نشان دادیم. چلسی بازیکنان شاخص زیادی دارد. آنها در ضدحملات واقعا خوب و خطرناک بودند. با این وجود می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم.

کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا
این یک اتفاق بسیار مهم است. این باشگاه به لیگ قهرمانان اروپا تعلق دارد، اما کسب سهمیه در لیگ برتر بسیار سخت است. 7-8 تیم برای کسب سهمیه در رقابت هستند و وقتی موفق به این کار می‌شوید یعنی عملکردتان فوق العاده است.

1879820

صعود به رتبه سوم
حفظ ریتم بازی امروز در بازی هفته آینده بسیار مهم است. ما می‌توانیم رتبه سوم خود را حفظ کنیم و برای این کار با تمرکز بالا ظاهر خواهیم شد تا بدون تلفات و مصدومیت کار را یکسره کنیم.

آینده کاری در یونایتد
من اینجا راحت هستم. ما خوب تمرین می‌کنیم و در حال پیشرفت هستیم. مسیری که در آن قرار گرفته‌ایم مسیر درستی است، اما می‌دانیم که هنوز با آنچه می‌خواهیم خیلی فاصله داریم.

اهمیت حضور در لیگ قهرمانان
ما به لیگ قهرمانان بازگشته‌ایم. این یک قدم مهم است. اگر می‌خواهید موفق باشید باید در این رقابت حضور داشته باشید."

دیدگاهها