کد خبر : 1939974 | 05 خرداد 1402 ساعت 10:20 | 17K بازدید | 4 دیدگاه

فوتبال ساحلی، ماسه‌ها هم به رقص درمی‌آیند! (عکس)

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دومین دوره بازی‌های مقدماتی جهانی ساحلی و در اولین بازی 7- 2 تایلند را در شهر جده عربستان شکست داد.

فوتبال ساحلی، ماسه‌ها هم به رقص درمی‌آیند! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، با پیروزی ارزشمندی که تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مصاف با تایلند به دست آورد، به نیمه نهایی این مسابقات صعود کرد و در نیمه نهایی با یکی از حریفان دیرینه، یعنی ژاپن، مسابقه خواهد داد. به تازگی شاهد مصاف دو تیم در مسابقات جام ملت‌های آسیا بودیم که تیم ایران با اقتدار این حریف را شکست داد و در نهایت با کسب عنوان قهرمانی به جام جهانی صعود کرد. ایران در صورت تکرار پیروزی در برابر ژاپن و صعود به دیدار پایانی دومین دوره بازی‌های مقدماتی جهانی ساحلی، به عنوان یکی از دو سهمیه آسیا در این مسابقات حاضر خواهد شد.

نکته جالب توجه در بازی‌های تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گل‌هایی است که از سوی برگردان‌های زیبا به ثمر می‌رسد. به نظر تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گلزنی از روی برگردان را تبحر دارد و در کمتر مسابقه‌ای است که بیشتر گل‌های ایران روی این توانمندی به ثمر نرسد. البته که دیگر تیم‌ها هم از این تاکتیک انفرادی استفاده می‌کنند اما بچه‌های ایران نشان داده‌اند در این کار بهترین و دست‌کم یکی از بهترین‌ها هستند.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست ژاپن همان‌طور که اشار شده علاوه بر صعود به دیدار پایانی در شهر جده جواز صعود به مسابقات جهانی ساحلی را به دست خواهد آورد و این در حالی است که به گفته رئیس کمیته فوتبال ساحلی هنوز پاداش قهرمانی در جام بین قاره‌ای و جام ملت‌ها را دریافت نکرده است.

گوشه‌هایی از برگردان‌های زیبای بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در بازی با تایلند را می‌بینید. برگردان‌هایی که ماسه‌ها را هم به رقص درمی‌آورند:

1879851
1879852
1879853
1879854

دیدگاهها