کد خبر : 1941346 | 11 خرداد 1402 ساعت 12:32 | 35.6K بازدید | 0 دیدگاه

دروازه‌بان سرخ‌پوش گلرهای ملی را ۵ نفر کرد

دروازه‌بان سوم تیم پرسپولیس به جمع ملی‌پوشان امید فوتبال ایران اضافه شد.

دروازه‌بان سرخ‌پوش گلرهای ملی را ۵ نفر کرد

به گزارش "ورزش سه"، رضا عنایتی در فهرست ۳۵ نفره بازیکنان منتخب خود برای حضور در اردوی تیم فوتبال المپیک که قرار است در مسابقات غرب آسیا در عراق شرکت کنند، پنج دروازه‌بان قرار داده تا آخرین وضعیت آمادگی آنها را مورد ارزیابی قرار دهد.

در فهرست دو روز قبل فدراسیون فوتبال، نام ۴ دروازه‌بان در جمع ۳۵ نفر قرار داده شده بود که رضا عنایتی با رد آن لیست، در جمع بازیکنان دعوت شده جدید تصمیم گرفته از ۵ گلر بهره ببرد تا در نهایت از بین آنها گزینش داشته باشد.

سینا سعیدی‌فر(استقلال)، امیررضا رفیعی(پرسپولیس)، محمدرضا خالدآبادی(هوادار)، محمدجواد کیا(آلومینیوم) و سینا بختیاری‌نسب(نفت مسجدسلیمان)، ۵ دروازه‌بان دعوت شده به اردوی تیم فوتبال المپیک ایران هستند که رضا عنایتی و مربی گلرهای وی، آنها را مورد ارزیابی قرار خواهد داد.

در این جمع، محمدرضا خالدآبادی در فصل اخیر بیشتر از دیگر گلرها فرصت بازی در لیگ برتر را به دست آورد که اتفاقا یکی از پدیده‌های سال بود و توانست نمایش موثری درون دروازه بنفش‌پوشان تهرانی ارائه کند و پس از او، سینا بختیاری‌نسب تعداد بازی بیشتری انجام داد و در هفته‌های پایانی برای نفت مسجدسلیمان به میدان رفت.

امیررضا رفیعی، گلر جوان پرسپولیس و محمدجواد کیا، دروازه‌بان آلومینیوم، نفراتی هستند که در فصل اخیر لیگ برتر در رقابت‌های لیگ برتر یا جام حذفی به میدان نرفتند ولی بخاطر سوابق قبلی عنایتی قصد داشته آخرین شرایط آنها را از نزدیک ببیند.

عنایتی در نهایت از جمع این پنج دروازه‌بان، سه گلر را در فهرست ۲۳ نفره تیم المپیک ایران در مسابقات غرب آسیا قرار خواهد داد.

دیدگاهها