کد خبر : 1941355 | 11 خرداد 1402 ساعت 12:44 | 75.3K بازدید | 7 دیدگاه

خشم رییس یوفا از مدافع رم: مدال را به گردنت بنداز!

الکساندر چفرین، رییس یوفا، از ریک کارسدورپ که حاضر نبود مدال نقره لیگ اروپا را به گردن بیاویزد عصبانی شد.

خشم رییس یوفا از مدافع رم: مدال را به گردنت بنداز!

به گزارش "ورزش سه"، رم شب گذشته در دیدار فینال لیگ اروپا به مصاف سویا رفت و در ضربات پنالتی برابر این تیم شکست خورد تا نتواند دومین جام اروپایی پیاپی را به دست آورد. 

بازیکنان رم پس از پایان بازی بسیار ناراحت و ناامید به نظر می‌رسیدند. پائولو دیبالا که تک گل این تیم در جریان بازی را به ثمر رسانده بود نتوانست احساساتش را کنترل کند و اشک‌هایش بسیاری را تحت تاثیر قرار داد. 

زمانی که آنها برای دریافت مدال نقره رفتند، اتفاق جالبی رخ داد که از دید دوربین‌ها و خبرنگاران پنهان نماند و توجه بسیاری را به خود جلب کرد. 

1882267

بازیکنان این تیم با ناراحتی بسیار به سمت مدیران و افراد حاضر در نزدیکی سکوی قهرمانی رفتند و وقتی چفرین قصد داشت مدال را به گردن کارسدورپ بیاندازد، این بازیکن از این کار خودداری کرد. 

این مدافع هلندی از رییس یوفا خواست که مدال را به دستش بدهد اما این رفتار اصلا به مذاق چفرین خوش نیامد. او با جدیت و خشم به این بازیکن نگاه کرد و او را وادار کرد که مدال را به گردنش بیاویزد. 

1882268

به محض این که کارسدورپ یک قدم از او دور شد، فورا مدال را از گردنش درآورد و در دستش گرفت تا نشان دهد که به هیچ وجه از این که تیمش موفق به کسب مدال طلا و جام قهرمانی نشده خوشحال و راضی نیست.

دیدگاهها