کد خبر : 1941926 | 14 خرداد 1402 ساعت 15:42 | 3.3K بازدید | 0 دیدگاه

پایان مسابقات بسکتبال سه‌نفره

نقره ملی‌پوش کراس‌فیت در کره

برخی از اخبار ورزش ایران در روز یکشنبه (۱۴ خرداد ۱۴۰۲) را در این گزارش بخوانید.

نقره ملی‌پوش کراس‌فیت در کره

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، در این خبر مروری بر برخی از اخبار ورزش ایران در روز یک‌شنبه (۱۴ خرداد ۱۴۰۲) خواهیم داشت که در ادامه مشاهده می‌کنید:

تمرین ریکاوری پرنشاط تیم ملی المپیک

تمرین صبح امروز تیم ملی فوتبال امید به ریکاوری اختصاص یافت که با شور و نشاط زیادی همراه بود.

ملی پوشان دعوت شده از ساعت ۱۰ صبح به ریکاوری زیر نظر کادر فنی پرداختند. دروازه بانان دعوت شده هم زیر نظر داوود فنایی کار کردند.

تیم امید عصر امروز هم در کمپ تیم‌های ملی تمرین خواهد کرد تا به آمادگی لازم جهت حضور در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ غرب آسیا برسد.

مدال نقره کراس‌فیت‌کار ایران در قهرمانی آسیا

مسابقات کراس‌فیت قهرمانی آسیا به میزبانی کره جنوبی برگزار شد. ایران در این مسابقات صاحب مدال نقره شد. مرتضی صداقت ملی‌پوش کراس‌فیت ایران در نبرد ۳۰ کراس‌فیت کار از آسیا و روسیه پس از ورزشکار روس به عنوان نایب قهرمانی رسید.

‌صداقت طی سه روز مسابقه در هفت واد با مجموع امتیازاتی که کسب کرد به جایگاه دوم رسید.

رقابت‌های قهرمانی آسیا با حضور ۳۰ کراس‌فیت کار آسیا قاره و روسیه در بوسان کره‌جنوبی برگزار شد.

اعلام برترین‌های مسابقات بسکتبال ۳ نفره در تهران

به گزارش ایسنا، مسابقات بسکتبال سه نفره با همکاری فدراسیون بسکتبال، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد و تیم بسکتبال شایان جنوب برگزار شد، به پایان رسید که تیم‌های «۹۳Ballers»، «H.B.shirvan» و Kosh به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را در این مسابقات کسب کردند.

محسن معزی‌فر، دبیرکل فدراسیون بسکتبال، سید محمد حسین حجازی مدیرعامل منطقه گردشگری عباس آباد، حسین رحیمی پور ریاست اداره ورزش و جوانان، نوید آرازشی دبیر هایت سه نفره بسکتبال و ملک، نایب رییس بانوان فدراسیون بسکتبال از جمله حاضران در این مراسم بودند.

دیدگاهها