کد خبر : 1942717 | 18 خرداد 1402 ساعت 15:38 | 813 بازدید | 1 دیدگاه

رکابزنان دختر و پسر جوان ایران هفتم شدند

دومین روز از مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جاده آسیا با کسب دو عنوان هفتمی برای نمایندگان ایران در رده سنی جوانان پیگیری شد.

رکابزنان دختر و پسر جوان ایران هفتم شدند

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، چهل و دومین دوره مسابقات دوچرخه‌سواری جاده قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۳ به میزبانی تایلند در حال برگزاری است که در دومین روز مسابقات، نمایندگان ایران در مواد تایم تریل رده سنی جوانان زنان و مردان به رقابت پرداختند.

ساناز ایران‌منش و پوریا یعقوبی در این مواد مسابقه دادند که هر دو در بخش خود به مقام هفتم رسیدند.

در بخش زنان و رده سنی جوانان رکابزنان ویتنام، ازبکستان و چین تایپه اول تا سوم شدند و ساناز ایران‌منش از ایران با زمان ۲۵ دقیقه و ۳ ثانیه هفتم شد.

در بخش مردان و در رده سنی جوانان هم ورزشکاران کشورهای قزاقستان، اندونزی و ویتنام به مدال‌های طلا، نقره و برنز رسیدند و پوریا یعقوبی از ایران با زمان ۴۰ دقیقه و ۱۵ ثانیه در رده هفتم ایستاد.

فردا، جمعه، ۱۹ خردادماه و در سومین روز مسابقات قهرمانی آسیا رقابت تایم تریل انفرادی مردان در رده زیر ۲۳ سال برگزار خواهد شد.

مسابقات پا را دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا هم در حال برگزاری است که روز گذشته مهدی محمدی برای ایران مدال برنز گرفت. تیم ایران در ماده میکس تایم تریل تیمی عنوان هفتم را از آن خود کرد.

دیدگاهها