کد خبر : 1942741 | 18 خرداد 1402 ساعت 17:14 | 68.1K بازدید | 9 دیدگاه

اخباری و باز هم کابوس حذف در لحظه آخر

این دروازه‌بان از لیست نهایی تیم ملی متنفر است!

دروازه‌بان باتجربه تراکتور باز هم در لیست نهایی تیم ملی قرار نگرفت تا این مسئله برایش به یک کابوس تبدیل شده باشد.

این دروازه‌بان از لیست نهایی تیم ملی متنفر است!

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا اخباری یکی از گلرهای باتجربه فوتبال ایران است که در سال‌های گذشته به اردوهای تیم ملی هم دعوت شده است. اخباری اما در چند سال اخیر با یک چالش تکراری روبه‌رو بوده، او همواره در لیست‌های اولیه تیم ملی حضور داشته، اما در لحظه آخر و قبل از اعزام به تورنمنت‌ها و اردوها خط خورده است! 

اخباری قبل از جام‌های جهانی 2018 و 2022 نیز یکی از گلرهای مورد اعتماد کارلوس کی‌روش بود، اما در نهایت لحظه آخر در لیست نهایی قرار نگرفت. جالب اینجا بود که کی‌روش برای جام جهانی 2022 چهار دروازه‌بان به قطر برد، اما باز هم نامی از اخباری در بین آنها نبود. 

این گلر 31 ساله که بازوبند کاپیتانی تراکتور را بر دست می‌بندد، در مینی کمپ اخیر تیم ملی نیز حضور داشت و در بازی دوستانه دیروز هم بازی کرد اما در نهایت با اعلام لیست نهایی 25 نفره نامی از او دیده نشد تا یک بار دیگر کابوس حذف لحظه آخری به سراغش بیاید. 

با همه اینها اخباری یکی از گلرهای مطرح فوتبال ایران است که همین حالا در نقل و انتقالات لیگ برتر هم مشتریان خوبی دارد. او قراردادش با تراکتور تمام شده و هنوز برای آینده‌اش تصمیم نگرفته، ولی بی‌شک برای اردوهای بعدی نیز یکی از اولویت‌های امیر قلعه‌نویی است.

دیدگاهها