کد خبر : 1942748 | 18 خرداد 1402 ساعت 17:40 | 46.9K بازدید | 15 دیدگاه

ژاوی: نیمار دوست من است، ولی نمی‌خواهیمش!

ژاوی، سرمربی بارسلونا، شایعات اخیر درباره بازگشت نیمار به بارسا را تکذیب کرد و گفت تیمش اولویت‌های دیگری دارد.

ژاوی: نیمار دوست من است، ولی نمی‌خواهیمش!

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه مشخص شد لیونل مسی به بارسا بازنخواهد گشت و در نهایت با قطعی شدن انتقال او به اینترمیامی، برخی رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که نیمار در تماس با بارسلونا به این باشگاه پیشنهاد داده که حاضر است به تیم سابقش برگردد.

در این گزارش‌ها ادعا شده بود که نیمار برای بازگشت به بارسا آنقدر مصمم است که به مدیران باشگاه اطلاع داده که با توجه به وضعیت مالی بغرنج بلوگرانا حاضر است با دستمزدی کمتر از دستمزدش در پاری سن ژرمن برای تیم کاتالان بازی کند.

1884647

در اینکه نیمار فصل آینده در پاری سن ژرمن نخواهد ماند تقریبا هیچ شکی وجود ندارد. چرا که نه این ستاره برزیلی و نه باشگاه فرانسوی تمایلی به ادامه همکاری ندارند.

اما ژاوی، سرمربی بارسا، دقایقی پیش در مصاحبه با Jijantes آب پاکی را روی دست نیمار ریخت و شایعات درباره بازگشت او را تکذیب کرد. ژاوی گفت: "حرف‌هایی که درباره نیمار گفته می‌شود برای من عجیب است. روی کاغذ او در برنامه‌های آینده ما نیست. من نیمار را تحسین می‌کنم و او شخصا دوست و رفیق من است، ولی ما اولویت‌های دیگری داریم. مدیریت ورزشی بارسلونا اسامی مد نظر ما را دریافت کرده است".

1884648

ژاوی و نیمار به مدت دو فصل در بارسلونا همبازی بودند. ژاوی درباره دوستی‌اش با نیمار درست می‌گوید،، چرا که از همان زمان رابطه‌ای صمیمی بین این دو برقرار بوده است. ولی سرمربی بارسا در مصاحبه‌اش به صراحت گفت که از نظر فوتبالی نیازی به نیمار ندارد و کسی نباید منتظر بازگشت او به بارسای ژاوی باشد.

دیدگاهها