کد خبر : 1942760 | 18 خرداد 1402 ساعت 18:11 | 19.6K بازدید | 3 دیدگاه

ورود حریف ستاره‌های سرخابی از بلژیک

تنها ایرانی شاغل در ژوپیر لیگ بلژیک با انگیزه زیادی در اردوی تیم ملی حاضر است.

ورود حریف ستاره‌های سرخابی از بلژیک

به گزارش "ورزش سه"، امیرحسین حسین‌زاده نخستین بازی ملی خود را کمتر از یک سال و نیم قبل زیر نظر دراگان اسکوچیچ مقابل کره جنوبی انجام داد و بعد هم زیر نظر این مربی کروات برابر لبنان و الجزایر به میدان رفت، اما در مدت کوتاه ملی‌پوش شدن، حالا با نظر امیر قلعه‌نویی به شماره ۱۰ هم رسیده است.

حسین‌زاده که پس از دوران موفقیت‌آمیز و درخشش در سایپا به پیراهن استقلال و تیم ملی رسید، در لیگ بیست و یکم فرصت حضور در تمام ۳۰ مسابقه آبی‌ها را زیر نظر فرهاد مجیدی به دست آورد که توانست هشت گل بزند و تبدیل به یکی از عوامل اصلی موفقیت و قهرمانی این تیم شود تا پس از آن لژیونر شود و فصل اخیر را در شارلروا پشت سر بگذارد.

این فوتبالیست ریزنقش با وجود اینکه فقط یک فصل در استقلال حضور داشت و سال اول بازی در خارج از ایران را پشت سر گذاشت، اما حالا تبدیل به مهره‌ای باتجربه شده تا امیر قلعه‌نویی نیز پیراهن شماره ۱۰ تیم ملی را به او بدهد و در دیدار تدارکاتی روز گذشته مقابل تیم المپیک ایران با این لباس به میدان برود.

حسین‌زاده که تجربه بازی در رده‌های پایه تیم‌های ملی را دارد و درخشش در تیم امید نقش مهمی در معرفی او داشته، دیروز با پیراهن تیم بزرگسالان ایران برابر المپیکی‌ها و برخی هم‌بازیان سابق خود قرار گرفت و عرض اندام کرد.

مهدی ترابی، مهدی قایدی، محمد محبی و علیرضا جهانبخش، دیگر وینگرهای حاضر در لیست تیم ملی هستند که امیرحسین حسین‌زاده باید برای رسیدن به ترکیب در تورنمنت کافا با آنها رقابت کند و امیدوار به انجام بازی ملی است.

دیدگاهها