کد خبر : 1942767 | 18 خرداد 1402 ساعت 18:31 | 16.8K بازدید | 3 دیدگاه

دفاع نایب‌رئیس مونزا از یوونتوس

یووه به اندازه کافی مجازات شده، رهایش کنید!

نایب‌رئیس باشگاه مونزا به دفاع از یوونتوس پرداخته و می‌گوید این باشگاه به اندازه کافی به دلیل تخلفات مالی‌اش مجازات شده و نباید با جریمه‌ها و تبعات بیشتری مواجه شود.

یووه به اندازه کافی مجازات شده، رهایش کنید!

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس به دلیل تخلفات مالی‌ای که در ایتالیا سر و صدای زیادی به پا کرد به دادگاه کشیده شد و در نهایت علاوه بر جریمه‌های نقدی با مجازات کسر 10 امتیاز مواجه شد.

اتهام یوونتوس این بود که این باشگاه برای بیشتر نشان دادن درآمدش در صورت‌های مالی درآمدهای خود از نقل و انتقالات را بیشتر از آنچه در واقعیت بود نمایش می‌داد. یوونتوس در حال حاضر قصد دارد در پرونده دیگری که به میزان دستمزد بازیکنان برمی‌گردد با دادستانی وارد مذاکره شود تا دست‌کم فصل آینده از مجازات کسر امتیاز در امان باشد.

1878416

با اینکه بسیاری از باشگاه‌های ایتالیایی خواهان برخورد شدید با یوونتوس هستند و حتی کسر 10 امتیاز را مجازاتی به اندازه کافی سخت‌گیرانه نمی‌دانند، اما آدریانو گالیانی، نایب‌رئیس باشگاه مونزا، به حمایت از بیانکونری پرداخت و نظری متفاوت دارد.

گالیانی در این باره گفت: "به نظر من یوونتوس بهای تخلفاتش را به اندازه کافی پرداخت کرده. توجه داشته باشید که اگر کسر امتیاز نبود، آنها به چمپیونزلیگ صعود می‌کردند، ولی حالا در رتبه هفتم جدول به کارشان پایان دادند".

1884666

روی کاغذ یوونتوس جواز حضور در لیگ کنفرانس اروپای فصل آینده را به دست آورده اما باید دید آیا یوفا به دلیل تخلفات مالی مانع از حضور آنها در این تورنمنت خواهد شد یا نه.

دیدگاهها