کد خبر : 1949698 | 19 تیر 1402 ساعت 10:19 | 3.4K بازدید | 2 دیدگاه

صدرنشینی یزدی ها در لیگ برتر فوتبال ساحلی

هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ساحلی شب گذشته با انجام 5 بازی به پایان رسید و گلساپوش یزد به صدرنشینی خود ادامه داد.

صدرنشینی یزدی ها در لیگ برتر فوتبال ساحلی

به گزارش ورزش سه؛ هفته هشتم و ماقبل پایانی نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور امشب با پنج دیدار در شهر‌های بندرعباس، یزد، اصفهان، بوشهر و چابهار دنبال شد.
در هوای گرم و شرجی بندرعباس شاگردان علی رحیمی در تیم چادرملو اردکان در ورزشگاه مملو از هوادار غدیر میهمان تیم شهرداری این شهر بودند. وقت اول دیدار با تک گل بازیکنان شهرداری به سود بندرعباسی ‌ها به پایان رسید. دقایق آغازین وقت دوم دیدار با دو گل محمد بهجتی برای چادرملو همراه شد تا اردکانی‌ها از میزبان جنوبی خود پیشی بگیرند. در ادامه برای دقایقی وقت دوم دیدار به جنجال کشیده شد، جایی که هواداران شهردای با پرتاب بطری به داخل زمین سبب توقف پنج دقیقه‌ای مسابقه توسط مهدی قربانفکر، داور این دیدار شدند. پس از آرام شدن جو سکوها و از سرگیری دیدار اردکانی‌ها برای سومین بار دروازه حریف را باز کردند. اما این پایان ماجرا در وقت دوم نبود و بندرعباسی‌ها در لحظات پایانی یکی از دو گل عقب افتاده را جبران نمودند تا کورسوی امید برای بازگشت به بازی در وقت سوم را در دل هواداران خود زنده نگهدارند. اما این امید هم خیلی زود رنگ باخت؛ جایی که بازیکان چادرملو در وقت سوم، پنج بار دیگر سنگربان شهرداری را تسلیم کردند و تنها یک دفعه دروازه خود را باز شده دیدند، تا اسکوربرد ورزشگاه غدیر بندعباس نتیجه نهایی ۸ بر ۳ به سود میهمان را نمایش دهد.

در دیگر دیدار‌های حساس این هفته تیم‌های صدرنشین گلساپوش و صدرشیمی یزد به ترتیب به مصاف تیم‌های شاهین خزر رودسر و دکترتامین اصفهان رفتند که هر دو دیدار با برتری یزدی‌ها به پایان رسید. گلساپوش که این روز ها در صدرجدول یکه تازی میکند در دیداری پر گل با نتیجه ۸ بر ۵ حریف خود را از پیش رو برداشت و صدرشیمی در اصفهان موفق به پیروزی ۷ بر ۴ مقابل میزبان شد.

در سایر دیدار ها پارس جنوبی بوشهر در جدالی سخت فولاد هرمزگان را در ضربات پنالتی شکست داده و به یک امتیاز از سه امتیاز این بازی بسنده کرد. در آخرین دیدار هفته شهدای حیات داود گناوه در دیداری که به دلیل قطع برق با دو ساعت تاخیر شروع شد، میزبان خود، منطقه آزاد چابهار را با نتیجه ۵ بر ۴ شکست داد. تا با این نتایج سه جایگاه نخست جدول رقابت‌ها در پایان هفته هشتم در اختیار نمایندگان استان یزد قرار گیرد.

عکاس: حمیدرضا مهدی زاده اردکانی
گزارشی از علی مختاری اردکان

1896354
1896355
1896356
1896357
1896358
1896359

دیدگاه‌ها