کد خبر : 1952338 | 31 تیر 1402 ساعت 17:13 | 77.3K بازدید | 48 دیدگاه

قرارداد خالدآبادی با استقلال به امضا رسید

رسمی: شماره یک تیم امید آبی پوش شد

بعد از کش و قوس‌های فراوان دروازه‌بان هوادار با صدور رضایتنامه‌اش قرارداد رسمی خود با استقلال را امضا کرد و به عضویت آبی‌پوشان در آمد.

رسمی: شماره یک تیم امید آبی پوش شد

به گزارش "ورزش سه"، از مدت‌ها قبل مشخص بود که محمدرضا خالدآبادی دروازه‌بان جوان تیم امید و باشگاه هوادار به استقلال ملحق خواهد شد. این گلر 22 ساله که همراه با تیم امید در اردوی ترکیه حضور داشت، حالا در بازگشت به ایران به باشگاه استقلال رفت و قراردادش را امضا کرد.

خالدآبادی که تحت قرارداد با باشگاه هوادار بود،‌ با رایزنی های صورت گرفته میان دو باشگاه استقلال و هوادار رضایت‌نامه خود را دریافت کرد و به جمع آبی پوشان ملحق شد.

رسانه رسمی باشگاه استقلال در این خصوص نوشته است:‌«محمدرضا خالدآبادی سنگربان پیشین هوادار و تیم امید ایران رسما با قراردادی سه ساله به جمع شاگردان جواد نکونام اضافه شد.این دروازه‌بان جوان روز شنبه با حضور در محل باشگاه استقلال و پس از جلسه با علی خطیر قرارداد خود را امضا کرد تا به این ترتیب در لیگ بیست‌و‌سوم با پیراهن استقلال به میدان برود

1900704

این دروازه‌بان جوان سال گذشته در شرایطی که گلرهای باتجربه تری در هوادار حضور داشت، مورد اعتماد ساکت الهامی سرمربی تیم تهرانی قرار گرفت و در مسابقات زیادی پیراهن هوادار را برتن کرد. او با عملکرد خوب پاسخ اعتماد سرمربی خود را داد و به پیراهن تیم امید رسید و حالا گلر شماره یک تیم تحت هدایت رضا عنایتی است.

خالدآبادی در شرایطی به لیست استقلال اضافه شده که سیدحسین حسینی کاپیتان آبی‌پوشان هم قراردادش را تمدید کرد و علیرضا رضایی و سینا سعیدی‌فر هم با استقلال قرارداد دارند. در این شرایط شاهد جدایی علیرضا رضایی از جمع استقلالی‌ها خواهیم بود.

دیدگاهها