کد خبر : 1956808 | 21 مرداد 1402 ساعت 06:55 | 36.7K بازدید | 86 دیدگاه

انتقال بزرگ فصل اسطوره‌ها را به جان هم انداخت!

لینه‌کر: لطفا به بایرن مونیخ احترام بگذارید

انتقال هری کین به بایرن مونیخ به سوژه دعوای اسطوره‌های فوتبال انگلیس تبدیل شده است.

لینه‌کر: لطفا به بایرن مونیخ احترام بگذارید

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که هری کین در آستانه پیوستن به بایرن مونیخ قرار دارد اختلاف نظر شدیدی میان اسطورهای فوتبال انگلیس را شاهد هستیم؛ برخی از آنها مخالف این انتقال هستند و برخی حضور کین در بایرن را اتفاق مهمی می‌دانند.

گری لینه‌کر، ستاره سابق فوتبال انگلیس، یکی از حامیان هری کین است که از اظهارات انتقادی برخی از کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال کشورش در این رابطه انتقاد کرد.

1908405

لینه‌کر که بعد از خداحافظی از فوتبال  سال‌هاست به عنوان کارشناس در شبکه BBC فعالیت می‌کند با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی X (توئیتر سابق) قدردانی خود را از کاپیتان تیم ملی انگلیس ابراز کرد.

«بی احترامی برخی کارشناسان به بایرن مونیخ باورنکردنی است. این باشگاه یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان با تاریخچه‌ای غنی و مدیریت حرفه‌ای است. شکی نیست که هری کین انتخاب خوبی انجام داده و شایستگی حضور در چنین باشگاه بزرگی را دارد.»

لینه‌کر با بازنشر توئیت بالا که رامو وگا، مداقع سابق تاتنهام، آن را منتشر کرده ،نوشت: «این کاملا درست است!»

ستاره‌های سابق فوتبال انگلیس از جمله مایکل اوون در روزهای اخیر از تصمیم هری کین برای حضور در بایرن مونیخ انتقاد کرده بودند.

اوون با زیر سوال بردن انتقال کین به بایرن گفته بود: "می‌دانم که بایرن مونیخ باشگاه بزرگی است و من برایش احترام زیادی قائلم. اما اگر جای هری کین بودم این کار را نمی‌کردم. کسب یک جام با آنها شاهکار بزرگی نخواهد بود. حضور در رئال مادرید یا یکی دو باشگاه بزرگ انگلیس قابل توجیه‌تر بود. تبدیل شدن به برترین گلزن لیگ برتر دستاورد بزرگتری نسبت به قهرمانی در کشوری است که در آن یک تیم قدرت مطلق است."

دیدگاه‌ها