کد خبر : 1959396 | 30 مرداد 1402 ساعت 20:46 | 31.1K بازدید | 34 دیدگاه

فرصت از دست رفته از زبان مهران احمدی؛

حسینی خوب پنالتی نگرفت، من خیلی بد زدم!

مهران احمدی، هافبک ملوان در مورد پنالتی‌ای که مقابل استقلال خراب کرد، توضیح داد.

حسینی خوب پنالتی نگرفت، من خیلی بد زدم!

به گزارش "ورزش سه"، مهران احمدی، هافبک ملوان در این هفته با خراب کردن پنالتی مقابل استقلال حسرت بزرگی را متحمل شد. احمدی در خصوص شرایط این فصل تیمش بیان کرد: هر فصل با فصل دیگر شرایطش فرق می‌کند. ما سنگین‌ترین شکست‌های‌مان را مقابل استقلال داشتیم ولی نصف تیم‌مان سال اولش بود که در لیگ و مقابل استقلال بازی می‌کردند. اسم استقلال بر تن بازیکنان لرزه می‌انداخت. ما هم تازه از لیگ یک آمده بودیم و این‌ها تاثیر داشت.

احمدی در مورد بازی هفته دوم مقابل استقلال گفت: تیم امسال‌مان جان‌دارتر است و بازیکنان باتجربه به تیم‌مان اضافه شدند. شما دیدید مقابل استقلال این هفته چقدر خوب شروع کردیم و می‌خواستیم امتیاز بگیریم ولی متاسفانه پنالتی از دست دادیم. باتجربه‌تر شدیم و راحت‌تر در لیگ برتر فوتبال بازی می‌کنیم. قطعا نتایج این دو هفنه اینجوری نمی‌ماند و ما جزو تیم‌های نیمه اول جدول خواهیم بود. فوتبال قابل احترامی مقابل استقلال داشتیم و سعی می‌کنیم این مسیر را ادامه بدهیم.

ویدئو: 308140

او در مورد پنالتی‌ای که مقابل استقلال خراب کرد، بیان کرد: آقای تارتار دو روز آخر مانده به بازی تمرین پنالتی می‌گذارد و هرکس بهتر بزند پنالتی‌زن تیم می‌شود. من پنالتی‌هایم را خراب نکردم و پنالتی‌زن تیم شدم و در بازی استقلال هم دادند من زدند. من پیش از بازی گفتم که پنالتی گیرمان می‌آید که اینطور هم شد. استرس در ساق‌هایم نداشتم ولی ضربه‌ای که می‌خواستم، نزدم. سیدحسین گلر خوبی است ولی ایشان خوب نگرفت، من خیلی بد زدم. پنالتی من زاویه خوبی نداشت. استرس نداشتم و نمی‌دانم چرا اینطوری شد.

بازیکن ملوان در مورد هدف‌شان گفت: نمی‌خواهیم انتظارات را بالا ببریم ولی هدف ما قرار گرفتن در نیمه اول جدول است اما فوتبال مشخص نمی‌کند و طبق شایستگی‌ات گاهی مثل بازی استقلال نتیجه نمی‌گیری. تلاش می‌کنیم نتیجه در خور نام بزرگ ملوان بگیریم.

1913324

احمدی راجع به تفاوت تیم ملوان نسبت به پارسال گفت: جو تیم آقا مازیار فوق العاده بود و امسال هم جو تیم را حاج مهدی و بزرگ‌ترهای‌مان خیلی خوب کرده‌اند. درست است دو بازی در عین شایستگی باختیم اما ما کم نمی‌آوریم تا جواب حمایت هواداران را بدهیم.

او در مورد غیبت خانزاده گفت: محمدرضا خانزاده جزو لیست مازاد نیست و قبل از بازی استقلال سرماخورده بود و فکر می‌کنم چند روز دیگر به تیم اضافه می‌شود.

دیدگاهها