کد خبر : 1959410 | 30 مرداد 1402 ساعت 21:55 | 45.2K بازدید | 18 دیدگاه

یک استثنای دیگر: همبازی مسی به عربستان نه گفت

بعد از گزارش‌هایی درباره پیشنهاد الاهلی عربستان برای خرید رودریگو دی‌پل، مارکا می‌گوید این ستاره آرژانتینی مخالفت خود را با انتقال به عربستان اعلام کرده است.

یک استثنای دیگر: همبازی مسی به عربستان نه گفت

به گزارش "ورزش سه"، امروز خبرهای زیادی درباره پیشنهاد باشگاه الاهلی عربستان به اتلتیکو مادرید برای انتقال رودریگو دی‌پل مطرح شد و به نظر می‌رسید با توجه به پیشنهاد 32 میلیون یورویی عربستانی‌ها ممکن است اتلتیکو این ستاره خود را واگذار کند.

روزنامه مارکا اما اعلام کرد دی‌پل در پاسخ به تماس الاهلی به این باشگاه عربستانی اعلام کرده که حاضر به ترک اتلتیکو نیست. این ستاره آرژانتینی پاسخ منفی خود به الاهلی را به مدیران اتلتیکو هم اطلاع داد.

دی‌پل در جام جهانی 2022 یکی از مهره‌های مهم تیم ملی آرژانتین بود و در کنار ستاره‌های بزرگ این تیم مثل لیونل مسی نقش قابل توجهی در قهرمانی آلبی‌سلسته بازی کرد.

در ابتدای تابستان ناپولی خواهان جذب این هافبک آرژانتینی بود ولی نتوانست با اتلتیکو به توافق برسد. در روزهای گذشته مذاکراتی بین الاهلی و اتلتیکو انجام شد اما با توجه به پاسخ منفی این ستاره آرژانتینی باید انتقال او را غیر قابل انجام در نظر گرفت.

1913357

دی‌پل سه فصل پیش با قراردادی 40 میلیون یورویی از اودینزه به اتلتیکو پیوست. او تا امروز برای اتلتی 88 بازی انجام داده و 7 گل به ثمر رسانده است. با توجه به رقمی که اتلتیکو برای خرید او پرداخته بود بعید به نظر می‌رسید که سرزو، رئیس اتلتیکو، به راحتی با پیشنهاد 32 میلیون یورویی الاهلی موافقت کند.

دیدگاهها