کد خبر : 1960269 | 03 شهریور 1402 ساعت 00:43 | 43.6K بازدید | 44 دیدگاه

از میثاقیان تا پرکاس، رقبای رکورد منفی منصوریان

فولاد و سریع‌ترین برکناری تاریخ لیگ برتر

برکناری علیرضا منصوریان از فولاد خوزستان یکی از سریع‌ترین جابه‌جایی‌های روی نیمکت در تاریخ لیگ برتر ایران است.

فولاد و سریع‌ترین برکناری تاریخ لیگ برتر

به گزارش "ورزش سه" منصوریان تنها سه هفته روی نیمکت فولاد نشست و با شکست سنگین برابر ملوان از این تیم جدا شد و یکی از سریع‌ترین جدایی‌ها درتاریخ لیگ برتر را رقم زد. البته که فوتبال ایران از نظر تغییر و جابه‌جایی مربی همیشه آمار بالایی داشته اما شروع لیگ بیست و سوم نشان می دهد می توان انتظار داشت که از آن دست لیگ‌های پرتغییر را شاهد باشیم.

از میثاقیان تا پرکاس 

اکبر میثاقیان در لیگ ششم و بعد از تنها برگزاری هفته اول از ابومسلم جدا شد. او البته سه امتیاز بازی اول را از پرسپولیس گرفت و بعد استعفا کرد. در یازدهمین دوره لیگ برتر صمد مرفاوی، سرمربی وقت مس کرمان و احمد سنجری، سرمربی تیم مس سرچشمه، بعد از هفته چهارم از کار برکنار شدند.  

لبته در این سال‌ها داشته‌ایم مربیانی که حتی قبل از شروع لیگ قطع همکاری کرده‌اند اما تفاوت آنها در عدم توافق با باشگاه بوده و نه نتایج تیم. از جمله آری هان در لیگ ششم که قبل از فصل پرسپولیس را ترک کرد یا امیر قلعه‌نویی در لیگ پانزدهم که کار را به عنوان سرمربی با ملوان شروع نکرد و قبل از آغاز مسابقات قطع همکاری کرد. 

رضا پرکاس سرمربی فصل گذشته صنعت نفت تنها شش هفته هدایت این تیم را به عهده داشت و بعد از آن جابه‌جایی‌های مدام روی نیمکت آبادان در نهایت به عبدالله ویسی در بازی‌های پایانی فصل رسید.

دیدگاهها