کد خبر : 1963800 | 16 شهریور 1402 ساعت 23:08 | 55K بازدید | 41 دیدگاه

وینیسیوس تلاش می‌کند تا زودتر از موعد برسد

ستاره رئال به‌جای تیم ملی داخل آب! (عکس)

وینیسیوس جونیور، ستاره برزیلی رئال مادرید، دور از هیاهوی رقابت‌های ملی مشغول پشت سر گذاشتن دوران نقاهتش است.

ستاره رئال به‌جای تیم ملی داخل آب! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی برزیل روزهای شنبه و چهارشنبه هفته آینده به‌ترتیب مقابل بولیوی و پرو به میدان خواهد رفت. این دیدارها در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2026 برگزار می‌شود و طلایی‌پوشان باید در غیاب وینیسیوس جونیور، ستاره خط حمله‌شان، در آن‌ها حضور پیدا کنند.

مهاجم 23 ساله رئال مادرید جمعه هفته گذشته در دیدار مقابل سلتاویگو دچار مصدومیت شدید شد. بعد از انجام آزمایش‌های لازم، مشخص شد که وینیسیوس به‌دلیل پارگی عضله پای راست بین 6 تا 8 هفته از میادین دور خواهد بود.

فرناندو دینیز، سرمربی موقت تیم ملی برزیل، در مواجهه با این اتفاق غیرمنتظره مجبور به خط‌زدن نام وینیسیوس جونیور و جایگزین‌کردن رافینیا، ستاره بارسلونا شد تا تیمش را در غیاب این ستاره در دو دیداری که به نظر نمی‌رسد مشکلی از بابت پیروزی در آن‌ها داشته باشد، به میدان بفرستد.

تعطیلی بازی‌های باشگاهی باعث شده تا رئال‌مادرید ضرر کمتری از آسیب‌دیدگی وینیسیوس ببیند؛ چرا که 2 هفته از حدود 2 ماه دوری او، شامل فیفا دی می‌شود و شاگردان کارلو آنچلوتی در آن‌ها دیداری برگزار نخواهند کرد. با این وجود، آن‌ها امیدوارند که هرچه زودتر ستاره  برزیلی‌شان را آماده و سرحال در اختیار داشته باشند؛ چراکه امسال هم برای لیگ می‌جنگند و هم اروپا.

1921917

وینیسیوس هم که مشتاق بازگشت سریع به میادین است، این روزها تمرینات انفرادی خود را آغاز کرده است. ستاره برزیلی رئال در مرکز درمانی باشگاه رئال‌مادرید زیر نظر پزشکان و متخصصین علوم ورزشی در حال پشت سر گذشتن دوران نقاهت است و امروز هم ویدئویی از او در حال دویدن روی تردمیل آبی منتشر شد که نشان از سرعت خوب روند بهبودی‌اش دارد.

دیدگاه‌ها