کد خبر : 1964639 | 20 شهریور 1402 ساعت 12:15 | 259.2K بازدید | 303 دیدگاه

گزینه نهایی یحیی - آخرین پیشنهاد درویش

مهاجم منچسترسیتی از پرسپولیس زمان خواست!

پرسپولیس با ارائه آخرین پیشنهاد یک گام دیگر به جذب مهاجم خارجی نزدیک شد و حالا همه در انتظار موافقت مهاجم موردنظر و معارفه رسمی هستند.

مهاجم منچسترسیتی از پرسپولیس زمان خواست!

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم سابق تیم‌های اینتر و منچسترسیتی که در روزهای گذشته مذاکرات خود با تیم پرسپولیس را انجام داده بود، سرانجام بعد از تائید یحیی پیشنهاد نهایی را دریافت کرد.

کایسدو که 35 سال دارد، فصل گذشته در لیگ عربستان پیراهن ابها را برتن کرد و 24 بازی برای این تیم انجام داد و سه گل هم به ثمر رساند. با این حال پیش از این تجربه نه چندان موفق در فوتبال عربستان، او اغلب دوران فوتبالی خود را در تیم‌های بزرگ و سرشناس سپری کرد.

1923434
کایسدو مصدومیت‌های متوالی و پرتعدادی را پشت سر گذاشته و همین موضوع نگرانی زیادی را در مورد این مهاجم 35 ساله ایجاد می‌کند.

فوتبال کایسدو از بازل سوییس آغاز شد و این مهاجم در سال 2008 به منچسترسیتی پیوست. او اغلب به عنوان بازیکن قرضی راهی تیم‌های دیگر شد اما در سیتی نیز 35 بازی انجام داد و هفت گل به ثمر رساند.

فیلیپه کایسدو یک دوره کوتاه و درخشان در الجزیره امارات داشت و سپس به اسپانیول رفت. سه فصل بازی در اسپانیول با 19 گل همراه بود که باعث شد تا این مهاجم تنومند این بار پیشنهاد لاتزیو را دریافت کند و از اسپانیا به ایتالیا برود. او تا پایان فصل 2020-2021 در لاتزیو حضور داشت و کمابیش برای این تیم به میدان رفت و قهرمانی سوپرکاپ و کوپا ایتالیا را هم به دست آورد.

1923435

دو فصل پیش راهی جنوا شد و سپس در انتقالی بزرگ یک نیم فصل برای اینتر بازی کرد که با قهرمانی جام حذفی (کوپا) ایتالیا همراه بود. سرانجام فصل گذشته او از اروپا دل کند و به خاورمیانه ملحق شد اما در ابها حال و روز خوشی نداشت و حالا هم که دست سرنوشت او را در آستانه امضای قرارداد با پرسپولیس قرار داده است.

نکته مهم در مورد کایسدو این است که او گزینه نهایی یحیی گل‌محمدی است و سرمربی پرسپولیس موافقت خود را با جذب او اعلام کرده و رضا درویش نیز پیشنهاد آخر را ارائه کرده و این مهاجم اکوادوری از باشگاه زمان خواسته تا تصمیم خود را بگیرد.

باتوجه به اینکه پرسپولیس باید فردا لیست نهایی خود برای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا رجیستر کند، انتظار می‌رود تا ساعات آینده تکلیف این بازیکن روشن شود و با امضای قرارداد الکترونیکی و موافقت با حضور در پرسپولیس، نام او وارد لیست لیگ قهرمانان شود.

دیدگاهها