کد خبر : 1965658 | 25 شهریور 1402 ساعت 02:45 | 31.7K بازدید | 11 دیدگاه

قهرمان المپیک در حال نابودی به دست این سرمربی!

کار تیم ملی والیبال فرانسه با سرمربی خود گره خورده است.

قهرمان المپیک در حال نابودی به دست این سرمربی!

به گزارش "ورزش سه"، آندره‌آ جیانی سرمربی ایتالیایی تیم ملی والیبال فرانسه نتوانست دیشب تیمش را خوب هدایت کند و در نیمه نهایی مغلوب ایتالیا آن‌هم با نتیجه سه بر صفر شد.

آندره‌آ جیانی از زمانی که هدایت فرانسه را بر عهده گرفته تنها در لیگ ملت‌های سال ۲۰۲۲ توانست عنوان قهرمانی را به دست بیاورد و پس از آن نتایج او با تیم فرانسه بسیار ضعیف بوده و هیچ نشانی از فرانسه دوران لوران تیلیه ندارد.

فرانسه که به عنوان میزبان و مدافع قهرمانی در المپیک حاضر خواهد شد با این وضعیت سرمربی خود و ناآماده بودن بعضی از بازیکنانش از جمله اروین انگاپت کار سختی برای قرار گیری در جمع چهار تیم برتر المپیک خواهد داشت. در حال حاضر انتقادها از جیانی در فرانسه بالا گرفته و خیلی‌ها خواستار کناره‌گیری او شده‌اند و معتقدند این تیم با جیانی نمی‌تواند در المپیک نتیجه بگیرد.

آندره‌آ جیانی که در دوران بازیگری به همه‌ مدال‌های موجود در جهان دست پیدا کرده در دوران مربیگری خود زیاد موفق عمل نکرده و باید دید در روزهای آتی چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود. البته باید دید تیم او در دیدار رده‌بندی در مقابل اسلوونی چه خواهد کرد شاید این مسابقه بازی آخر او به عنوان سرمربی فرانسه باشد.

دیدگاهها