کد خبر : 1966071 | 26 شهریور 1402 ساعت 17:17 | 119.7K بازدید | 81 دیدگاه

باخت پشت باخت برای شاگردان درستکار

چهار وزن دوم کشتی آزاد، ناکامی مطلق!

مسابقات چهار وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان برای شاگردان پژمان درستکار اصلا خوب پیش نرفت.

چهار وزن دوم کشتی آزاد، ناکامی مطلق!

به گزارش "ورزش سه"، در روز دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان، چهار کشتی گیر ایرانی یعنی میلاد والی‌زاده، یونس امامی، محمد نخودی و امیرعلی آذرپیرا در اوزان 57، 74، 79 و 92 کیلوگرم روی تشک رفتند.
بعد از پیروزی‌های امیدوارکننده در دور نخست، روند شکست‌های ایرانی‌ها آغاز شد و در نهایت هیچ‌کدام از این چهار نفر به نیمه نهایی نرسیدند.
امیرعلی آذرپیرا به صورت قطعی حذف شد، اما سه کشتی گیر دیگر در انتظار رسیدن به شانس مجدد و طی کردن مسیر برای کسب مدال برنز هستند.

* در وزن 57 کیلوگرم، میلاد والی‌زاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 4 بر 1 رضوان کواکس از رومانی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 8 بر 4 علی عباس رضازاده قهرمان اروپا از آذربایجان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این دیدار با نتیجه 12 بر 2 مقابل زلیم خان آباکاروف قهرمان جهان از آلبانی مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده‌ها ادامه دهد.

ویدئو: 310864

* در وزن 74 کیلوگرم، یونس امامی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 6 بر صفر علی پاشا عمرپاشایف از بلغارستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 6 بر صفر مغلوب زائوربک سیداکوف قهرمان المپیک و جهان از روسیه شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

ویدئو: 310858

* در وزن 79 کیلوگرم، محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 9 بر 4 رمضان ساری از ترکیه را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 5 بر 2 مغلوب احمد عثمان اف از روسیه شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

ویدئو: 310862

* در وزن 92 کیلوگرم، امیرعلی آذرپیرا در دور اول با نتیجه 11 بر صفر مقابل وومین جانگ از کره جنوبی به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد با نتیجه 12 بر 9 مغلوب زاهید والنسیا از آمریکا شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، آذرپیرا حذف شد.

ویدئو: 310857

دیدگاهها