کد خبر : 1966251 | 27 شهریور 1402 ساعت 12:14 | 3.6K بازدید | 0 دیدگاه

پرتو آذر: 5 سال است دنبال جبران هستم

آرزوهای دختر رکابزن ایرانی در هانگژو

دختر دوچرخه سوار ایران از تلاش خود برای کسب مدال خوشرنگ در بازی های آسیایی هانگژو خبر داد.

آرزوهای دختر رکابزن ایرانی در هانگژو

به گزارش "ورزش سه"، فرانک پرتوآذر ملی پوش دوچرخه سواری ایران با اشاره به تلاشش برای کسب خوش رنگترین مدال بازیهای آسیایی هانگژو از آرزوی خود برای کسب سهمیه المپیک ایران و شاد کردن دل مردم ایران گفت.

این دختر ملی پوش دوچرخه سواری در خصوص آمادگی اش برای حضور در هانگژو گفت: از بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ که شانس قطعی مدالم را با بد شانسی از دست دادم تا امروز یعنی ۵ سال تمام تلاشم را  به کار بردم تا بتوانم بالاترین سطح  آمادگی را برای این بازی ها داشته باشم و مدالی را که دوره قبلی از دست دادم را امسال جبران کنم و موجبات شادی دل مردم ایران را بدست آورم. مهمترین  هدف و انگیزه ام این است که بتوانم بهترین خودم باشم  و عملکرد خوبی را به نمایش بگذارم و با کسب مدال از نوع خوشرنگ ترین آن برای کشور و مردم عزیزم افتخار آفرینی کنم.

بانوی ملی پوش رکابزن در ادامه افزود : با وجود کم و کاستی هایی که این چند سال در دوچرخه سواری  وجود داشت، به عنوان ورزشکار تمام تمرکز و تلاشم را روی این مهم گذاشته که بتوانم در این بازیها بهترین شرایط و آمادگی را داشته باشم و پروم کشورم را به اهتزاز درآورم. قطعا حضور من به عنوان تنها نماینده بانوان دوچرخه سواری مسئولیت سنگینی بر روی دوشم خواهد گذاشت اما این مسئولیت مهم را برای ایجاد امید و انگیزه بین دختران با استعداد و علاقمند کشورم به جان می‌خرم‌ و از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنم و شک‌ نکنید که انگیزه بسیار زیادی برای نیل به این هدف یعنی بهترین بودن دارم.

1902042

پرتو آذر ادامه داد: یکی از بزرگترین اهداف ورزشی من کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ برای دوچرخه سواری بانوان است، اتفاقی که تاکنون محقق نشده است هر چند در  المپیک گذشته خیلی به این هدف نزدیک شده بودم ولی یکی از رویاهای من است که این اتفاق  را در تاریخ دوچرخه سواری کشورمان و برای کشورم ایران رقم بزنم  و امید زیادی دارم در رقابت‌های کسب سهمیه پیش رو با حمایت ویژه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک  بتوانیم حداقل بهترین شرایط را برای حضور در این رقابت‌ها و به امید خدا کسب سهمیه المپیک داشته باشیم .
 

فرانک پرتو آذر ملی پوش و کاپیتان تیم ملی دوچرخه سواری بانوان و پر افتخارترین بانوی دوچرخه سوار  کشورمان که 4 مدال قهرمانی آسیا را در کارنامه افتخارات خود دارد و اولین بانوی مدال آور تاریخ دوچرخه سواری ایران به عنوان تنها نماینده بانوان دوچرخه سوار کشورمان در بازیهای آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ رکاب می زند.

دیدگاهها