کد خبر : 1966301 | 27 شهریور 1402 ساعت 16:25 | 17.2K بازدید | 10 دیدگاه

هواداران نیستند اما حمایت آنها را حس می‌کنیم

عالیشاه: امیدواریم سه امتیاز را کسب کنیم

کاپیتان پرسپولیس می‌گوید حمایت هواداران این تیم پشت سر بازیکنان پرسپولیس خواهد بود.

عالیشاه: امیدواریم سه امتیاز را کسب کنیم

به گزارش ورزش سه، امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس در نشست خبری حضور یافت و در ابتدا گفت: من هم به نوبه خودم عرض سلام و ادب و احترام دارم. خوشحالیم که بعد از یک سال توقف بازی‌های لیگ قهرمانان از سر گرفته شده است. هواداران را نداریم اما انگیزه و حمایت آنها را حس می‌کنیم. مثل همیشه تمام تلاشمان را خواهیم کرد. تمرین خوبی کردیم و امیدواریم همه چیز به نحو احسن پیش برود و سه امتیاز را کسب کنیم. دوست داشتیم مثل ۹ سال قبل هواداران امروز هم در ورزشگاه بودند و امیدوارم فردا روز خوبی باشد.

کاپیتان پرسپولیس درباره ستارگان تیم فوتبال النصر گفت: بازیکنان بزرگ زیادی وارد این مجموعه شده‌اند اما مطمئن باشید جوان‌های ایرانی با فاکتور انگیزه می‌توانند اتفاقات خوبی را رقم بزنند. همانطور که گفتم دوست داشتیم مثل ۹ سال قبل که النصر اینجا بازی داشت، ورزشگاه پر از هوادار بود و نتیجه مناسبی کسی می‌کردیم اما سوابق و تاریخ نشان داده که پرسپولیس در آسیا دست و پا بسته نبوده و نخواهد بود. باید تا فردا صبر کنیم و امیدوارم روز خوبی برای تیم ما باشد.

1926944

او درباره شانس پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما در گذشته به جام خیلی نزدیک شده بودیم اما متاسفانه اتفاقاتی رخ داد که نشد. با توجه به هزینه‌هایی که تیم‌های حوزه خلیج فارس می‌کنند، طبیعتا خیلی سخت شده اما فاکتور انگیزه و غیرت بازیکنان ایرانی تاثیرگذار است و کنار هم بودن و تیم بودن می‌تواند شرایط را بهتر کند. وگرنه به لحاظ سخت افزاری و مالی حرفی برای گفتن نداریم.

عالیشاه در پایان گفت: امیدوارم هر چه زودتر هم از لحاظ سخت افزاری و هم از نظر مالی به باشگاه‌های ایرانی رسیدگی بیشتری شود. استعدادی که باید در جوان‌های ایرانی کشف شود، وجود دارد و می‌توانیم بهتر از اینها از آن بهره ببریم اما متاسفانه در حال حاضر این اتفاق نمیفتد و بچه‌ها از روی غیرت‌شان تلاش می‌کنند و این نتایج را رقم می‌زنند.

دیدگاهها