کد خبر : 1966303 | 27 شهریور 1402 ساعت 16:40 | 44.5K بازدید | 7 دیدگاه

وسواس بی‌مورد به لیگ قهرمانان

انریکه: از یک چیز در PSG خوشم نمی‌آید

لوئیس انریکه وسواسی که در پی اس جی برای فتح لیگ قهرمانان وجود دارد را مثبت ارزیابی نکرد و گفت که وسواس روی هر چیزی کار را خراب می‌کند.

انریکه: از یک چیز در PSG خوشم نمی‌آید

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی در لیگ فرانسه خوب کار نکرده و پس از پنج بازی با هشت امتیاز در رتبه پنجم قرار دارد. در چنین شرایطی پی اس جی فردا در پارک دو پرنس در اولین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان میزبان دورتموند است.

لوئیس انریکه در کنفرانس مطبوعاتی این بازی یادآور شد که وسواس چندین ساله برای فتح لیگ قهرمانان برای پی اس جی خوب نیست.

1926894

انریکه گفت: «وقتی یک باشگاه در مورد چیزی وسواس دارد، هرگز نشانه خوبی نیست. باید جاه طلبی داشته باشید اما وسواس در هیچ بخشی از زندگی کارساز نیست. باید صبر کرد و دید رقابت چگونه پیش می‌رود. فوتبال یک ورزش فوق العاده است و در آن هر نتیجه‌ای ممکن است. شما می‌توانید یک مسابقه باورنکردنی انجام دهید و شکست بخورید یا بد بازی کنید و برنده شوید. به عنوان یک باشگاه، ما در تمام رقابت‌ها برای قهرمانی بازی می‌کنیم و این هدف ماست. پی اس جی بسیار جاه طلب است اما وسواس را باید کنار گذاشت.»

انریکه ادامه داد: «همه چیز خوب است ولی نمی‌دانم از بیرون چه احساسی نسبت به ما دارید. مسلم است که ما فصل را خیلی خوب شروع نکرده‌ایم. زمانی که من به یک باشگاه می‌روم، اغلب چنین اتفاقی می‌افتد. برای انتقال ایده‌ها و مفاهیمی جدید به بازیکنان زمان نیاز است. من تیم بسیار مشتاق و فعالی در اختیار دارم و در آنها تمایل زیادی برای یادگیری می‌بینم. من از رفتار و عملکرد بازیکنانم خوشحال و راضی هستم.»

1920274

حمایت هواداران: «آنها باورنکردنی هستند. حمایت آنها تا به اینجا عالی بوده، حتی زمانی که نتایج در حد معقول نبوده است. من آن را به عنوان یک فرآیند می‌بینم و قبلا تجربه‌اش را دارم. این روند نیاز به زمان دارد. من مطمئن هستم که فوتبال خوب با نتایج خوبی همراه خواهد شد. در این شک ندارم..» 

انریکه با بارسا در سال 2015 لیگ قهرمانان را برده و تاکید کرد نگران تیمش نیست: «نگرانی ندارم ولی باید به من زمان داده شود. من را بر اساس نتایج و عملکردم ارزیابی می‌کنند. اگر نتایج بد باشد، خواهیم دید. به عنوان یک مربی، من هر روز فشار را حس می‌کنم. من با تیمم صحبت می‌کنم و وسواس من این است که بازیکنان به وضوح سبک بازی من و تمام موقعیت‌هایی را که می‌خواهم در طول مسابقه اجرا شود را درک کنند.»

دیدگاهها