کد خبر : 1966306 | 27 شهریور 1402 ساعت 16:50 | 10.3K بازدید | 3 دیدگاه

فشاری روی تیم نیست

مارکینیوش: کسی نگفته حتما باید قهرمان اروپا شویم

مارکینیوش تایید کرد که پی اس جی لیگ قهرمانان را می‌خواهد ولی گفت که از این حیث فشاری روی تیم وجود ندارد.

مارکینیوش: کسی نگفته حتما باید قهرمان اروپا شویم

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی در لیگ قهرمانان هرگز قهرمان نشده و هر فصل را به این امید شروع می‌کند که در نهایت جام قهرمانی را بالای سر ببرد. پاریسی‌ها امسال با لوئیس انریکه چنین هدفی را دارند.

1926896

مارکینیوش، کاپیتان پاری سن ژرمن، در آستانه بازی برابر دورتموند در روز نخست دور گروهی لیگ قهرمانان، در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد. فرصتی جدید برای مدافع برزیلی تا در مورد جاه طلبی‌های باشگاه برای فتح لیگ قهرمانان حرف بزند.

مارکینیوش گفت: «ما لیگ قهرمانان را می‌خواهیم و سال‌هاست که به دنبال آن هستیم، اما لیگ قهرمانان یک وسواس نیست. اینجا روی ما هیچ فشاری برای قهرمان شدن وجود ندارد. شما باید قدم به قدم پیش بروید و رقابت برای لیگ قهرمانان بسیار دشوار است.»

1913933

مارکینیوس در ادامه گفت: «البته این به معنای این نیست که ما تیمی جاه‌طلب نیستیم ولی باید واقع بین بود. برای رسیدن به فینال باید بازی‌های زیادی را انجام داد ولی هدف اول باید موفقیت در دور گروهی و رسیدن به یک هشتم نهایی باشد. 

برای رسیدن به مراحل بالاتر بسیار مهم است در ماه‌های فوریه و مارس تیم چه شرایطی داشته باشد. باید سعی کنیم در آن مقطع بهترین فرم خودمان را نشان دهیم و سپس خواهیم دید اوضاع چگونه پیش می‌رود. ما تیم خوبی داریم و همه باانگیزه هستند ولی باید این را در زمین نشان دهیم.»

دیدگاهها