کد خبر : 1966313 | 27 شهریور 1402 ساعت 19:30 | 89K بازدید | 114 دیدگاه

افتتاحیه ایران در آسیا حرف نداشت

مومبای سیتی صفر - نساجی 2، سی ال شهر خسته!

نساجی مازندران در اولین حضور آسیایی 3 امتیاز خارج از خانه کسب کرد تا شروع فوق العاده‌ای داشته باشد.

مومبای سیتی صفر - نساجی 2، سی ال شهر خسته!

به گزارش ورزش سه، نساجی مازندران در اولین حضور آسیایی خود موفق شد مومبای سیتی هند را شکست دهد و 3 امتیاز مهم خارج از خانه را کسب کرد.

نساجی در این مسابقه نسبت به مسابقات لیگ برتر تغییر سیسیتم داشت، نساجی در لیگ ایران با سیستم 1-4-1-4 به میدان می‌رفت و در این مسابقه 1-3-2-4 در زمین حاضر شد.

ویدئو: 310997

این تغییر سیستم مهدی رحمتی نقش زیادی در پیروزی این تیم داشت و هافبک‌هایی که مایل به جناحین حضور داشتند موفق به ثبت پاس گل و گلزنی شدند.

حضور محمود قائد رحمتی و همراه اسماعیل بابایی کمربند میانی نساجی را در فاز دفاعی تقویت کرده بود و برتری عددی در میانه میدان دست نساجی بود و اجازه بازیسازی به بازیکنان تیم هندی از مرکز زمین داده نشد.

نساجی در این مسابقه مسلط به توپ و میدان بود و در نهایت با گل‌های احسان حسینی و محمدرضا آزادی با نتیجه 2-0 به برتری رسید.

تقویم مومبای هند–نساجی ایران - 27 شهریور 1402 – ساعت 17:30 
ورزشگاه:شری شیو چاتراپاتی - لیگ قهرمانان آسیا

نساجی ترکیب نساجی ایران:

محمدرشید مظاهری | احسان حسینی (احمد موسوی ′69) | وحید محمدزاده | صابر حردانی | امیر محمد هوشمند | اسماعیل بابایی (مهرداد عبدی ′ 69) | محمود قائدرحمتی | حسین زامهران (فرشید اسماعیلی ′ ۵۵) | محمود قائدرحمتی | محمدرضا عباسی (علی داوران '84) | محمدرضا آزادی (مهجوری '84)

بمبئی سیتی ترکیب مومبای هند:

پوبرا لاچنپا| روستین گریفیتس | تیری | راهول بهیکه | اکاش میشارا (پراتاپ سینگ ′75) | یوئل ون نی‌یف | پویا رالته | گرگ استیوارت | لالیانزولا چانگته | بیپین سینگ | یورگه پریرا دیاز

1926973

🟨 کارت زرد

بمبئی سیتی آپویا دقیقه 45+6 - خوزه پریرا  دقیقه 64 - ون نی یف دقیقه 66

نساجی وحید محمد زاده دقیقه 6۵ - مهرداد عبدی ۶+۹۰


شرح گل:

نساجی دقیقه 34 - احسان حسینی (مومبای سیتی 0 - 1 نساجی ) : 
پس از رد و بدل شدن چند توپ پشت محوطه جریمه مومبای، زامهران با یک پاس در عمق فوق العاده احسان حسینی را تک به تک کرد و این بازیکن با تمرکز بالا و فریب دروازبان مومبای تک به تک را به گل تبدیل کرد.

ویدئو: 310982

نساجی دقیقه 62 - محمدرضا آزادی (مومبای سیتی 0 - 2 نساجی ) : 
فرشید اسماعیلی بازیکن تازه وارد نساجی روی سماجتی که داشت توپ را از بازیکن بمبئی گرفت و با ارسال یک پاس فوق العاده کات بک آزادی را در فرصت گلزنی قرار و این بازیکن با یک بغل پا دروازه مومبای را فرو ریخت.

ویدئو: 310994

⏱لحظات حساس:

دقیقه 3 : سانتر کوتاه استوارت با اشتباه رشید مظاهری همراه شد اما این دروازه‌بان اشتباه را جبران کرد و در ادامه دچار مصدومیت از  ناحیه کشاله ران شد.

دقیقه 9: روی غفلت مدافعان نساجی، مهاجم مومبای سیتی صاحب موقعیت شد ولی ضربه او با بی دقتی به بیرون رفت.

دقیقه 42: حرکت ترکیبی حسینی و زامهران از سمت چپ با ضربه زامهران همراه شد که پس از برخورد به مدافع خطرناک به بیرون رفت.

1927017

دقیقه 52: ارسال خطرناک بازیکنان بمبئی با دفع خوب محمدزاده همراه شد و خطر دفع شد.

دقیقه 55: ارسال محمدرضا عباسی با چرخش سر و ضربه فوق العاده وحید محمد زاده همراه شد که به تیر دروازه مومبای سیتی برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 56: پاس زیبای فرشید اسماعیلی در گوشه محوطه جریمه مومبای سیتی به عباسی رسید و ضربه این بازیکن عرض دروازه مومبای را طی کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 58: اشتباه احسان حسینی بازیکن مومبای را با مظاهری تک به تک کرد که با واکنش رشید همراه شد و توپ را مهار کرد، البته داور در ادامه این صحنه را آفساید اعلام کرد.

دقیقه 73: ضربه استوارت از داخل محوطه جریمه در دو مرحله توسط رشید مظاهری مهار شد.

دقیقه 77: پارتاپ سینگ بازیکن تازه وارد مومبای به محض ورود به زمین صاحب موقعیت شد و ضربه او خطرناک به بیرون رفت.


شرح نیمه نخست:

نیمه اول نساجی و بمومبای با یک بازی دو طرفه و درگیرانه بود، دو تیم موقعیت‌های خوبی ایجاد کردند و تیم مومبای چندین مرتبه از جناحین صاحب موقعیت خوب گلزنی شد اما موقعیت‌های آنها راه به جایی نبرد، در تیم نساجی زامهران کاپیتان این تیم عملکرد چشم نوازی ارائه کرد و نقش ویژه‌ای در حملات این تیم داشت، نساجی روی پاس او موفق شد توسط احسان حسینی گل اول را به ثمر برساند و در جریان مسابقه چندین موقعیت خطرناک روی کارهای ترکیبی زامهران و حسینی ایجاد کرد، نیمه اول با برتری 1-0 نساجی به پایان رسید تا شاگردان رحمتی با برتری به رختکن بروند.

شرح نیمه دوم:

در دقایق ابتدایی نیمه دوم نساجی کمی عقب نشینی کرده بود و چشم به ضد حملات داشت اما رفته رفته مجدد توپ و میدان را در اختیار گرفت و بازی برابری را انجام داد تا فشار زیادی روی خط دفاعی وارد نشود، خط دفاعی نساجی به ویژه وحید محمدزاده از تجربه بالای خود استفاده کرد و اجازه موقعیت خطرناکی به بازیکنان تیم هندی ندادند.

فرشید اسماعیلی هافبک باتجربه نساجی در اواسط نیمه دوم به میدان آمد و حملات تیم نساجی توسط او طراحی می‌شد، او در زمین نقش آزادانه‌ای داشت و در دو سمت خط حمله و پشت مهاجمان ایفای نقش می‌کرد.

مومبای هند سعی داشت از کناره‌ها حملاتی را ایجاد کند که مهدی رحمتی با حضور احمد موسوی و تقویت خط دفاعی تیم حفره‌های آسیب پذیر جناحین را تقویت کرد تا خطری دروازه نساجی را تهدید نکند.


🔻 حواشی :

بولت پرسپولیسعلا عباس بازیکن برجسته تیم نساجی در این مسابقه غایب است.

بولت پرسپولیسهواداران تیم بمومبای سیتی برای حمایت از تیمشان به ورزشگاه آمده‌اند تا در برابر نساجی به موفقیت برسند.

بولت پرسپولیساحسان حسینی اولین گل تاریخ باشگاه نساجی در لیگ قهرمانان را به ثمر رساند.

بولت پرسپولیستعدادی از هواداران باشگاه نساجی برای حمایت از این تیم در ورزشگاه حاضر شده‌اند.

1927002

بولت پرسپولیسرضا حدادیان مالک باشگاه نساجی در ورزشگاه حضور دارد و بازی را از جایگاه ویژه ورزشگاه دنبال می‌کند.

بولت پرسپولیسنیمه اول مسابقه 6 دقیقه وقت تلف شده اعلام شد، علت این زمان طولانی وقفه‌هایی بود که به علت مصدومیت بازیکنان ایجاد شد.

بولت پرسپولیس تماشاگران اندک بمبئی سیتی پس از گلی که دریافت کردند همچنان به شدت این تیم هندی را تشویق می‌کنند.

بولت پرسپولیسمومبای سیتی در نیمه دوم کار را هجومی آغاز کرده است و با تعداد نفرات بیشتری در زمین نساجی حاضر شده است.

بولت پرسپولیسنساجی در دقایق ابتدایی نیمه دوم با فضاسازی و عقب نشستن چشم به ضدحملات و سرعت بالای محمدرضا آزادی دارد.

بولت پرسپولیسمهدی رحمتی در دقیقه 55 هافبک باتجربه خود فرشید اسماعیلی را جایگزین ستاره نیمه نخست حسین زامهران کرد.

بولت پرسپولیسبرخورد شدید تیری و حردانی از ناحیه سر باعث مصدومیت مدافع کناری نساجی شد و بازی برای دقایقی متوقف شد.

بولت پرسپولیسفرشید اسماعیلی آقای پاس گل ادوار گذشته لیگ قهرمانان در این مسابقه یک پاس گل دیگر به نام خود ثبت کرد.

بولت پرسپولیسدقیقه 62 مصاحبه درگیری نسبتا شدیدی بین بازیکنان دو تیم شکل گرفت، ایوانز داور مسابقه بعد از مشورت با کمک‌های خود به وحید محمد زاده و خوزه بازیکن آرژانتینی بمبئی کارت زرد نشان داد.

بولت پرسپولیسلیدر هواداران بمبئی با بلندگو سعی در تهیج هواداران این تیم دارد و حتی پس از دریافت دومین گل هم آنها به تشویق تیمشان ادامه می‌دهند.

بولت پرسپولیسدر هر وقفه‌ای که به علت مصدومیت بازیکنان پیش می‌آید سرمربی بمبئی بازیکنان خارجی این تیم را جمع می‌کند و نکات تاکتیکی را به آنها گوشزد می‌کند.

بولت پرسپولیسمحمدرضا آزادی بعد از گلزنی در این مسابقه به سبک کریستیانو رونالدو خوشحالی انجام داد.

بولت پرسپولیسمحمدرضا آزادی پس از استارتی که دقیقه 80 زد لنگان لنگان در زمین مسابقه حضور دارد و به احتمال بسیار دچار مصدومیت  شده است.

بولت پرسپولیس 9 دقیقه وقت اضافه برای نیمه دوم گرفته شد که با 6 دقیقه‌ای که نیمه اول اعلام شده بود مجموعا 15 دقیقه وقت اضافه داشته باشد این مسابقه.


🚨 اتفاق ویژه: 
اولین حضور آسیایی نساجی با کسب 3 امتیاز خارج از خانه همراه شد تا شروع خوبی در لیگ قهرمانان داشته باشند.


🥇 بهترین بازیکن زمین:

مهاجم بلند قامت نساجی در دقیقه 62 پاس در عرض فرشید اسماعیلی را با حضور به موقع در محوطه جریمه مومبای سیتی تبدیل به گل کرد تا بازی خوب خود را تکمیل کند و جایزه ویژه این بازی را هم کسب کند.

وحید محمدزاده و جان ملکی در کارهای دفاعی عملکرد خیلی خوبی از خود نشان دادند و حسین زامهران، فرشید اسماعیلی، محمدرضا عباسی  از بازیکنانی بودند که در کارهای هجومی نساجی نقش تاثیرگذاری داشتند و عملکرد آنها قابل تقدیر بود.

دیدگاهها