کد خبر : 1966328 | 27 شهریور 1402 ساعت 18:32 | 41.9K بازدید | 22 دیدگاه

روز خوب آنچلوتی: بازگشت دو ستاره مصدوم

وینیسیوس جونیور و آردا گولر در تمرینات امروز رئال مادرید، انفرادی و بدون توپ تمرین کردند.

روز خوب آنچلوتی: بازگشت دو ستاره مصدوم

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید در بازی‌های اول فصل بازیکنان زیادی را به علت مصدومتیت از دست داده بود. از جمله تیبو‌کورتوآ و ادر میلیتائو که به علت پارگی رباط صلیبی بخش اعظمی از فصل را از دست خواهند داد. 

وینیسیوس جونیور و آردا گولر هم از جمله مصدومان رئال در ابتدای فصل بودند که به ترتیب به خاطر مصدومیت همسترینگ و زانو نتوانستند در ترکیب رئال حضور داشته باشند. 

این مصدومیت‌ها به خصوص در مورد وینیسیوس نگران کننده به نظر می‌رسیدند، چرا که رئال جایگزینی در خط حمله برای او نداشت. البته رئال مادرید در پنج بازی ابتدایی فصل، موفق شد بدون حضور او و با درخشش جود بلینگام، امتیازات کامل را بدست بیاورد. حالا اوضاع برای رئال مادرید بهتر هم شده است و در آستانه شروع دور گروهی رقابت‌های چمپیونزلیگ، وینیسیوس و گولر کم کم به تمرینات اضافه خواهند شد. 

1927012
1927013


این دو در تمرین امروز رئال مادرید در آستانه بازی خانگی با یونیون برلین در روز چهارشنبه اولین جلسه تمرینی بدون توپ خود را برگزار کردند. بعید است که آنها به بازی چهارشنبه برسند اما با توجه به افزایش حجم بازی‌های رئال مادرید، اضافه شدن احتمالی آنها به تیم در هفته‌های آتی خبر بسیار خوبی برای کارلو آنچلوتی خواهد بود.

دیدگاهها