کد خبر : 1966413 | 27 شهریور 1402 ساعت 23:51 | 21.4K بازدید | 5 دیدگاه

تونالی: احساساتی شدم اما روز مسابقه فرق دارد

مهمان ویژه سن سیرو با کسی شوخی ندارد!

ساندرو تونالی، ملی پوش ایتالیایی نیوکسل، تاکید کرد که در آستانه رویارویی با تیم سابقش کاملا به اوضاع مسلط است.

مهمان ویژه سن سیرو با کسی شوخی ندارد!

به گزارش "ورزش سه"، نیوکسل فصل گذشته بعد از دو دهه جواز حضور در چمپیونزلیگ را کسب کرد و فردا در اولین دیدار خود در دور گروهی مسابقات فصل 24-2023 در سن سیرو به مصاف میلان خواهد رفت.

ساندرو تونالی، ملی پوش ایتالیایی نیوکسل، که خیلی زود به خانه تیم سابقش برگشته، چهره ویژه دیدار فردا خواهد بود. این هافبک 23 ساله تابستان امسال میلان را به مقصد نیوکسل ترک کرد.

او در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی میلان-نیوکسل در مورد بازگشت زودهنگام به سن سیرو گفت: "امروز خیلی احساساتی هستم چون میلان تیمی است که طرفدارش هستم."

1927251

ستاره سابق میلان با اشاره به احساس خاصش از رویارویی با هم تیمی‌های سابقش گفت: "اینجا به من فرصت پیشرفت و رشد داده شد اما فردا روز مسابقه است و شرایط فرق دارد. برای مدیریت این شرایط مشکل خاصی ندارم حتی اگر ورزشگاه مثل قبل پر شود و همه هم تیمی‌های سابقم را یکجا ببینم. انتظار یک دیدار بسیار زیبا را دارم؛ دیداری که برای هر دو تیم سخت خواهد بود. امیدوارم همگی از این شب لذت ببریم."

تونالی در واکنش به پایان دوران حضور زلاتان ابراهیموویچ در میلان گفت: "شانس این را داشتم که با زلاتان هم تیمی باشم. او بازیکن بسیار موثری بود و می‌دانست چگونه به تیم کمک کند؛ او به ویژه کمک زیادی به بازیکنان جوان تیم می‌کرد."

او در مورد این چند ماه فشرده که باعث شده فرصت استراحت کمی داشته باشد گفت: "من در مسابقات قهرمانی زیر 21 سال حضور داشتم و بلافاصله به تیم باشگاهی‌ام برگشتم و سپس سفرهای بعدی که البته همه آنها کمک می‌کند تا بازیکن بهتری شوم."

دیدگاهها