کد خبر : 1966433 | 28 شهریور 1402 ساعت 00:51 | 42.8K بازدید | 10 دیدگاه

رافینیا در اولین بازی اروپایی فیکس است

پاداش ژاوی به ستاره‌ صبور بارسلونا

ژاوی هرناندز، پاداش صبر و برخورد حرفه‌ای رافینیا را با بازگرداندن او به ترکیب اصلی می‌دهد.

پاداش ژاوی به ستاره‌ صبور بارسلونا

به گزارش "ورزش سه"، ژاوی هرناندز در این فصل کار سختی برای ایجاد تعادل در بازی کردن ستاره‌هایش دارد. تیم او در بسیاری از پست‌ها چند بازیکن مدعی دارد و رافینیا یکی از بازیکنانی است که موقعیتش تحت تاثیر این وضعیت قرار گرفته است.

با این حال ستاره برزیلی بارسلونا این شانس را دارد که در بازی روز سه شنبه مقابل رویال آنتورپ در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ترکیب اصلی حضور داشته باشد.

رافینیا شانس اصلی حضور در بال راست ترکیب تیم ژاوی مقابل آنتورپ است؛ پستی که فران تورس در بازی روز شنبه مقابل رئال بتیس آن را پر کرده بود و لیمنه یامال نیز به عنوان بازیکن تعویضی جای او را در نیمه دوم گرفت.

1927299

حضور فیکس در اولین بازی چمپیونزلیگ پاداشی به واکنش حرفه‌ای رافینیا نسبت به تغییر شرایطش است. او خیلی حرفه‌ای با تصمیمات این فصل ژاوی که به از دست دادن جایگاه ثابتش در ترکیب اصلی انجامیده داشت. ستاره برزیلی از روز 22 مرداد (بازی با ختافه) تا کنون در هیچ دیداری فیکس نبوده است.

او مقابل ختافه اخراج شد و به دلیل محرومیت دو بازی بعدی مقابل کادیز و ویارئال را از دست داد. ژاوی در بازی با اوساسونا در وقت‌های تلف شده به رافینیا میدان داد و در بازی با بتیس نیز 26 دقیقه بازی به این بازیکن رسید. او چند دقیقه بعد از ورودش به زمین گلزنی کرد تا نشان دهد انگیزه زیادی برای جلب نظر ژاوی دارد.

دیدگاهها