کد خبر : 1966444 | 28 شهریور 1402 ساعت 01:22 | 8.1K بازدید | 1 دیدگاه

توتی و مورینیو: ملاقاتی که اتفاق نیفتاد!

فرانچسکو توتی و ژوزه مورینیو در حین بازی تیم جوانان رم در سکوهای استادیوم تر فونتانه دیده شدند اما دیداری با هم نداشتند.

توتی و مورینیو: ملاقاتی که اتفاق نیفتاد!

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر، اسطوره جالوروسی اعتراف کرد که مربی پرتغالی تیم رم می‌خواهد او را در نقش پشتیبان برای انجام برخی از بحث‌های داوری، به باشگاه بازگرداند. توتی هفته گذشته به مطبوعات گفت که "شاید، یک سال دیگر مرا در تیم دیدید." و به این شایعات دامن زد.
به نقل از کالچومرکاتو، توتی در سکوهای ورزشگاه تر فونتانه حضور داشت تا پسرش کریستیان را تماشا کند که برای تیم جوانان فروزینونه پریماورا در بازی با تیم جوانان رم به میدان رفته بود، جایی که مورینیو نیز با کلاه بیسبال برای بررسی استعدادهای جوان تیم رم حضور داشت. آن دو رو در رو نشدند اما مهاجم سابق در کنار هواداران در هنگام اعلام اسم مورینیو برای او دست زد. اکنون احتمال بازگشت توتی به باشگاه رم که در 783 بازی برای آن، خود را به عنوان اسطوره بی چون و چرا جای کرده است، بیشتر از همیشه به نظر می‌رسد.

1927317

مورینیو در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه به تحسین توتی پرداخت و گفت: "توتی هویت باشگاه رم است، او هرگز اینجا را ترک نکرده است. اما وظیفه من نیست که برای او سمتی تعیین کنم."
رم در هفته‌های ابتدایی فصل در سری آ حسابی به زحمت افتاد، اما پس از وقفه فیفا دی بازگشت و به پیروزی هیجان‌انگیز 7-0 مقابل امپولی رسید.

دیدگاهها